Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avent elektromos mellszívó...

Avent elektromos mellszívó pumpáját hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés
A többi része nem kérdés, de a pumpát ügye nem lehet úgy. Akinek van ilyen, hogy tisztítja? Nekem oda is bekerül néha pár csepp tej.

2017. febr. 27. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A pumpa részt is darabokra lehet szedni, öblítettem mindent aztán irány a sterilizáló. Ha folyadékot is használsz, akkor egy fogkefe segíthet a nehezebb helyeken.
2017. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra a kék részre gondolok, amit rá kell pattintani és utána az mozgatja h szívjon. Azt nem lehet szétszedni szerintem.
2017. febr. 27. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem comfort van, de neked spécibb ahogy latom. Az aventnek van Facebook odala, kérdezd szerintem tőlük. Ezt így képről én se merném mikrózni. Esetleg a használati utasításban nincs róla infó? Ha már nincs meg, netről le tudod tölteni.
2017. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, végül találtam egy angol nyelvű használati utasítást és abban azt írták, hogy az avrész nem érintkezik tejjel. Az enyémnek nem szóltak erről. Annyit mindenesetre megemlített, hogy nedves ruhával lehet tisztítani, szóval ez is több a semminél.
2017. febr. 28. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogyan kerülhetett mégis tej oda, ahová nem kellett volna...kettő membránom is volt, amire csatlakozik a pumpa, felváltva használtam őket, mikor melyiket kaptam le a tartóról és az egyiknél csinálja csak, ahogy megfigyeltem. Szóval rossz a membrán, valahol lehet van rajta egy kis luk, ott ment át a tej. A másikkal csontszáraz marad. Hátha másnak is problémát okozna, gondoltam, megosztom.
2017. márc. 1. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!