Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném komfortosabbá...

Hogyan tehetném komfortosabbá 14 hónaposom számára a kocsiban történő utazást ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Azért írom ki a kérdést, mert a mai napon egy 20 percet utaznunk kellett autóval és a gyerkőc tisztára lefőtt, piros volt az arca, látszott, hogy megviselte a dolog.A hátsó ablakokon napellenző van, klíma ment (természetesen mértékkel nehogy beteg legyen) illetve az ablak is le volt húzva egy ideig, hogy járjon a levegő.Nekem nem volt semmi problémám, mondjuk még lehetett volna kicsit hűvösebbre állítani a klímát, de a kicsi miatt nem tettem.De a gyerkőc teljesen készen volt.Mit tudnék még tenni, hogy jobb legyen neki az utazás, ne szenvedjen?Van az a légáteresztő betét is az ülésében.Félek, hogy hőgutát kap, vagy károsodik az agya a melegtől.



Jövőhéten is utazunk akkor viszont 3 órás lesz az út, nagyon féltem.


Köszönöm



2017. aug. 16. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmosolyogtam ezt az agykárosodás dolgot.

Fiam 4 éves, anyósom 130 km-re lakik, még nem szenvedett agykárosodást. Pedigg klíma nélküli a kocsink, és nem nincs (nem is volt) légáteresztő betét az ülésben...


Itass vele sok folyadékot. Ha megy a klíma, meg jár a levegő a kocsiban, akkor nem kap hőgutát.

Ha látod, hogy nagyon melege van, megálltok, kicsit kiveszed levegőzni.

Ja, és sokat segít, ha árnyékos helyen van a kocsi, így még induláskor elég jó a hőmérséklet, nem az átforrósodott kocsit hűtöd.

2017. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megy a klíma, ne húzd le az ablakot. Én 24 fokra állítom, hátra egyértelműen nem sok jut belőle, nincs melegük de nem is fáznak.
2017. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!