Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónaposom most fejezi be...

10 hónaposom most fejezi be az antibiotikum szedést. Elkezdem neki adni a pro biotikum kúrát. Hány napig adjam neki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Már az antibiotikum mellé is kellett volna adni. A betegtájékoztatóban nem írják, hogy meddig kell adni? Én Normaflore-t szoktam, azt a gyógyszerszedés ideje alatt és utána max. egy hétig kell.
2015. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nincs normaflore.. A doki pedig mondta pro biotikumot ne adjak az antibiotikum alatt mert értelmetlen, hiszen a gyógyszer semmisíti a hatását. Szóval akkor 1 hétig adom neki az ittenit. Köszi.
2015. márc. 24. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

a PREbiotiku is olyan fontos ilyenkor mint a pro


én vettem olyan HIPP-es tápszert amiben mindkettő benne van(más tápszerben egyben sincs, legalábbis én nem találtam)és egész betegség alatt, után is azt adtam egy jó darabig(kb 1 hét)

2015. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pont azt mondták, hogy végig kell adni az antibiotikum alatt is. Plusz még utána 1-2 hét
2015. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!