Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaprojekt, próbálkozás....

Babaprojekt, próbálkozás. Csak engem idegesítenek ezek a szavak? Ti mit használtok rá? Vagy mik idegesítenek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért, mert érzékenyen érint a téma, de zavar, ha egy új élet létrehozását simán csak projektnek hívják. A próbálkozásról pedig a közmondás jut eszembe, hogy a kutyák szoktak próbákozni.

2017. aug. 16. 21:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Ezeket én sem szeretem, ahogy az összes pocis rémséget sem (már alapból kiborít ha egy felnőtt ember pocinak hívja a hasát!)
2017. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, eléggé hülyeség, de mégsem mondhatja az ember, "folyton szexelünk,hogy gyerek legyen belőle" :D de esetleg a babatervezés nem olyan rossz.
2017. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%

A babaprojekt, gyerekprojekt szavakat olyan emberektől (főként nőktől) szoktam hallani, akiknek a munkahelyén is folyton "projektek" vannak.

Nekem sem tetszik, kicsit olyan, mintha a gyerekük is egy lépcsőfok lenne a karrier-tervükben.


A "próbálkozás" szóval nincsen problémám.

Én annak idején úgy fogalmaztam, hogy "mi is szeretnénk már gyereket" vagy "mi is várnánk a gyereket".

2017. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
A "próbálkozással" nincs bajom, inkább fogalmazzanak így, mint hogy azt mondják, megállás nélkül d*gnak, mert babát szeretnének. :D
2017. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

A babaprojekt engem is zavar, de a próbálkozást használtuk, azzal nekem nincs problémám.

Amivel ki lehet kergetni a világból: a babásodás,megbabásodás és ennek variációi. 😨

2017. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap kiírt valaki egy kérdést, abban babagyártás volt, ennél undorítóbbat... :(
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
#2-es, egyre gondoltunk :D
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A tervezés szó se jött be, mert megkaptuk, hogy mit kell azon tervezni, inkább essünk neki egymásnak... most ott tartunk, hogy a férjem nagy mosollyal válaszolja a kérdésre, hogy rajta vagyunk, vagy dolgozunk rajta... és már megint a munkánál tartunk...
2017. aug. 16. 21:34
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem szívem csücske egyik kifejezés sem. De azért lehet még fokozni a dolgot a "Babásodás" illetve a "babagyártás" kifejezésekkel.
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nálunk van még a megterhesedett :( de ezt legalább nem hallja az ember a szemébe. Borzalom.
2017. aug. 16. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!