Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy biztonságosabb hosszabb...

Hogy biztonságosabb hosszabb autóúton két gyerekkel?

Figyelt kérdés

1 5 hónapos kisbaba babahordozóban és egy 3 éves kisgyerek gyerekülésben

Kb. 300 km-es út

Hogy jobb ha mind a két gyerek hátra van bekötve és a 2 felnőtt ül elől, vagy ha az a nagyobb gyerek az egyik felnőttel hátul, és a baba a hordozóban az anyósülésen?


2017. aug. 17. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én hetente ennek megyek ilyen távra a gyerekekkel, hátul ülnek rendes nekik való ülésben. 3 gyerek.
2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nekik való ülésben ülnének... illetve hát a pici az autós babahordozóban.. nem az a neki való?
2017. aug. 17. 15:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azt eddig úgy tudtam előre is be lehet kötni ha kikapcsoljuk a légzsákot.. csak nem tudom úgy elég biztonságos-e, vagy inkább őt is hátra tegyük be a nagyobbik mellé?
2017. aug. 17. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a hordozó anyósülésen van, a nagylány hátul gyerekülésben, a nem vezető szülő hátul. Úgy gondolom, hogy jobb, ha rálátunk a hordozóra teljesen (ha mind a ketten elől ülnénk, akkor a hordozó nekünk háttal lenne, nem látnánk a babát.)
2017. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért gondolnám jobbnak. De az aggályaim, hogy így nem lehet beárnyékolni neki az ablakot ha nagyon odatűz a nap, és nem tudom hogy esetleges ütközés esetén biztonságos-e elől?
2017. aug. 17. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Hátul biztonságosabb.
2017. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
a 15 hónaposnak nincs még rendes ülése, ami neki való?
2017. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Az anyósülés a legkevésbé biztonságos hely az autóban. Soha nem rakom oda a gyerekeket. Ha az zavar, hogy hátul nem látsz rá, mert háttal ül, akkor kell egy tükröt szerelni a kocsiba.
2017. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem 15 hónapos hanem 5
2017. aug. 17. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy hogy utaztok?300 km valoban nem egy nagy táv..na meg a másik,hogy nem a megtett kilometereken múlik egy baleset. A haz elott is beled rohanhat egy autó..

Minis kb. Két hetente utazunk ilyet tavot ketszer(oda-vissza) a 3 gyerekules hátul van.Egyszer utaztam a ket kicsi kozott hatul,a nagy meg elől,mikor a kozepso indulás elott hányt..igy kis vodorrel ultem mellette,hogy keznel legyek,ha megint rosszul lett volna.

2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!