Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindkét gyermek kapjon e...

Xyasdd kérdése:

Mindkét gyermek kapjon e ajándékot?

Figyelt kérdés
A helyzet az h van 2 nek egyidős 2 ev diferencial, es az anyjuk mind a kettonek ad ajándékot amikor csak egyiküknek van szülinapja.

2017. aug. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi ilyet soha nem csinálunk. Mindkét gyereknek meg kell tanulnia, hogy a saját ünnepén kap, a másik ünnepen a testvérének örülünk. Nem szokott ebből gond lenni.
2017. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk is csak a szülinapos kap.


A másik egy szelet tortát és ennyi, de tanulja meg, hogy most a tesó szülinapja van.

2017. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Mi a pontos kérdés? Az hogy te adj mindkettőnek? Te kie vagy a gyerekeknek?


Én amig kicsik voltak (a békesség kedvéért) a másik is kapott valami apróságot.

De amint okosabbak lettek már nem kaptak mindketten

2017. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! En is igy gondolom h megkell tanulniuk mikor kinek van a nagy nap. Az mar csak a hab a tortán h igy is rengeteg jatekuk van lepni is alig lehet nalluk a sok játéktól.
2017. aug. 20. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"A másik egy szelet tortát és ennyi"

Azigen😅

Egyébként én még nem hallottam ilyet de ha nekik ez a megszokott akkor ennyi mi ezzel a probléma? Szokatlan, de ahány ház annyi szokás.

2017. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Mi ugyan úgy adunk mind a kettőnek :)

Még kicsik 2-8 évesek. Nagyszülőktől is ugyan úgy kapnak.

2017. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem mi a probléma azzal ha a kisebb is kap valamit. Egy 2-3 éves még nem érti meg hogy a testvére miért kap dolgokat és ő meg miért nem. Nem nagy dolgoggal hanem csak kisebb értékű valamivel el lehet vonni a figyelmét és igy a nagy is jol jár,mert nem az ő dolgaival akar játszani.

De nyilván egy bizonyos kortól már meg kell értenie hogy ő már nem kap.mert nem neki van sz.napja.

2017. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!