Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hangos radiohallgatas a...

Hangos radiohallgatas a szomszedba, megoldas?

Figyelt kérdés

Pont a 4 honapos babam szobaja felol van egy nagyothallo oregasszony szobaja.Szinte egesz nap az istentiszteletet hallgatja de olyan hamgosan h minden egyes szot lehet erteni a baba szobajabol.A fiaval lakik meg annak felesegevel tehat nem egyedul,de ennek ellenere nekikvse tunik fel h ordit a radio.

A babam olyan nehezen alszik el mikor igy bombol a radioja.En A tudnek igy elaludni nemh o.Arra gondoltam h ilyen feher zajos kutyut ha vennek es azt bekapcsolnam ilyenkor neki az segitene?4 honaposan meg el tudna aludni ilyen monoton hangra?


2017. aug. 22. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Zajos kütyü helyett lepd meg a nénit egy fejhallgatóval.
2017. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

"Hangos radiohallgatas a szomszedba" - ez azt jelenti, hogy TI hallgattok hangosan rádiót, hogy hallatszódjon a szomszédba!

Ha a szomszéd a probléma, akkor így kellene írni:"Hangos radiohallgatas a szomszedbaN"


A probléma megoldására elsö lépés, hogy átmégy a szomszedokhoz és megbeszéled velük a problémát, nem pedig az, hogy te is zajongani kezdesz - ez sem a szomszédnak nem pozitív, sem a gyerekre nincs jó hatással.


Egy gyerek egyébként akármilyen rádió mellett el tud aludni, még ha direkt mellette szól is, a szomszédból meg kizárt, hoyg ha csak érteni lehet a szöveget, akkor túl hangos lehetne.


Azt nem tudom elképzelni azonban, hogy ha téged a másik lakásban ennyire zavar, akkor a vele élö családtagoknak ne lenne túl hangos!


Adott esetben a néni gyerekeivel kellene beszélni, hogy vagy használjopn hallókézsüléket, ha tényleg nagyott hall, vagy vegyenek neki egy fejhallgatót, és akkor nemm hallatszik a rádió.

2017. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképp beszélnék a szomszéddal, mert engem sem érdekelne a rádiója, nem még a gyerekemet.


Fehérzajos kütyüt mi is vettünk a lányomnak (kb. 2 hónapos volt) és a mai napig szereti (3 éves). Nélküle is simán alszik, de tetszik neki a zúgás. A picinek (4 hónapos) szintén be szoktam kapcsolni. Bárhol elalszik nélküle, de az ágyában keresi a tekintetével, hogy kapcsoljam be.


Egy FP-s elefántunk van, ami tud világítani, 2 féle dallamot és 2 féle "zajt" jatszik 20 percen keresztül. Pont elalszik a gyerek és ki is kapcsol.

2017. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, aki azt javasolja, hogy beszélj a szomszéddal, azt egyböl lepontozzák! Aki ezt teszi, érdekelne, miért????
2017. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

# 4


Azért, mert az öregektől te ilyet nem kérhetsz..., ha ez sem marad nekik, vége a szórakozásuknak-életüknek.

Házirendre meg sz@rnak, ilyen téren.

Próbálkozni lehet persze és kell is.Ha nem működik, akkor sírba kell kergetni őket bosszantásokkal...csengőleragasztás éjfélkor...stb.;)

2017. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A fehérzajos kérdesre csak én válaszoltam, de így is lepontoztak.
2017. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!