Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves gyermekem, nem akar...

Ananke kérdése:

2 éves gyermekem, nem akar aludni? Ebéd után, mert egy hete fúrtak a szomszédba és azóta minden hangtól fél gondolom.

Figyelt kérdés
Mit csinálhatnék,hogy megint aludjon?Régen csak betettem és kijöttem.Ennyi volt.Most meg egy pokol az egész!Mát próbáltam,hogy olvasok,vagy,hogy leengedem a redőnyt,ez hátom napig bejött,de már az sem.Oda is feküdtem mellé,szóval semmi ötletem már.Tanácsok,hogy még mit próbáljak meg?
2015. nov. 25. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell neki talalni valami programot amit alvas utan csinaltok egyutt ha jokisgyerek lesz es alszik.

Reggel szokott idoben koran kelt, nem ehes, nem szomjas, pelenka tiszta, akkor ra kell mordulni ha szep szora nem nyugszik, es otthagyni a szobaban.

Plussallat is jo otlet, nekunk egyeves kora ota egy nagy macival alszik.

2015. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Plüss állata van,rámordulás nem segít,ja az kimaradt,hogy kimászik a kiságyból.Az se hatja meg,ha a kedvenc meséjét elveszem.De neki azt mondom kidobtam.
2015. nov. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!