Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mire számíthatok...

Szerintetek mire számíthatok a leletek alapján? Problémáim lesznek a teherbe eséssel?

Figyelt kérdés

07.18

Alhasi panasza van (menszesz szerű görcsök)

Felt: norm.váladék

Colp: laphám

Vv.:r.nagy ut.afv-ben körny.szabad

UH: ut.egyenes állásban 77 mm-es hossztengelyű, nyálkahártya 12 mm Douglasban szabad folyadék nem látható.

TVS: jobb o-i ovárium megnagyobbodott 49*42 mm, benne kétrekeszes sima falú resistentia.

N8320 egyéb és k.m.n.petefészek ciszták


07.24. Menszesz utáni UH kontroll

Jobb oldali ovárium jelenleg 40*33 mm-es, benne 32 mm-es cystikus resistencia.


Első vizsgálatnál citológia is történt.

08.23: cyt eredményért érkezett.

Statusz: klóros flóra, LSIL (enyhe), HPV gyanú, CIN I

Szoros cyt kontroll 3 hó után

Tipizálás javasolt

P3

N8790 cervicalis displasia, k.m.n

Javasolt terápia: supplin 2*1 20 napig, Klion D 100, menszes utan OC és HPV- re mintavétel.


Nos, a levélbe hüvelygyulladást írtak, de nekem se folyásom, se másmilyen panaszom nincs, kivéve az alhasi görcsöket. Cisztám már többedjére van, 4-5 hónap alatt szoktak felszívódni. Menszeszem alig van. Minden nőgyógyászati vizsgálat nagyon fájdalmas számomra, még a hüvelyi uh is borzalmasan fájt, vizsgálatok után 2 napig pecsételő vérzesem van.

Már abbahagytam a fogamzásgátlót is, babát terveztünk de így nem merek belevágni.

A cytológiával probléma lesz mit gondoltok? Mert engem az orvos nagyon megijesztett, hiába 3 hónap múlva kellene ismételni a cytológiát azt mondta hogy azt nem várhatjuk ki. Már 3 hét múlva mennem kell.


2017. aug. 25. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elõbb derüljön ki, ha bármi van veled, gyere rendbe és utána próbálkozzatok. Nem jó a magzatnak, ha te közben mindenféle gyógyszereket szedsz. Néhány hónapot kibírtok szerintem, de legyél egészséges, amikor megfogan!
2017. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A HPV a szemölcs vírusa, ami a petefészekben daganatot tud okozni. Erre gyanakszik az orvos, hogy a felvételen a ciszták ettől vannak. A szövettan kimutatja, hogy rosszindulatú daganat felé halad-e a dolog.


Mindenki a családban szemölcsökkel egy potenciális fertőzési forrás, de elsődlegesen a szexuális partner, akinek a kezén szemölcs van és valahogy bekeni a szemölcsvírusokat, vagy a nemi szerven van szemölcs a partnernek, amiről bekerült. Vagy jelenlegi vagy előző partner. Ha előzőtől van akkor a jelenlegit te fertőzheted meg a szerszámán. Auuu.

2017. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs szemölcse. Nem is értem honnan jött ez. Vagy a HPV miatt gondoltál rögtön szemölcsre?

A HPV-nek van több 100 fajtája, és ebből vannak olyanok tìpusai, amelyek a szemölcsökért felelnek, de ilyenem nincs.

2017. aug. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!