Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodából való hazaérkezés...

Óvodából való hazaérkezés után átöltöztetitek a gyereket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Csak ha koszos lett a ruhaja. Amugy nem, minek? Nekem se volt gyermekkoromba se otthoni meg jatszos meg mit tudom en milyen ruham. Megtanultam ra vigyazni. Most se oltozok at "itthonisba". Ugyanabban vagyok, mint egy sima hetkoznap barhol. Sose volt szokasom, akkor a gyereket miert oltoztetnem?

Tudom, hogy valaki ugy csinalja, nincs is avval baj, csak en sose ertettem. Feleslegesnek tartom. Csak annyi, hogy dupla annyi szennyes lesz...

2017. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
nem. tök fölösleges.
2017. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy én is átöltözöm. Én azért, mert az utcai ruhámnál sokkal kényelmesebbe, lengébbe bújok ill. nem szívesen hozom be az utca koszát (nem szívesen űlök le olyanban az ágyra, amiben korábban a koszos buszra... stb.).


Őt pedig "csak" azért, mert nyakig koszos a kinti játék után.

Nem kopottabbak az "itthoni" ruhái, nem is kényelmesebbek (ugyanolyan kényelmes az ovis), gyakorlatilag az itthoni is "kinti", de tiszta.

2017. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso, en azert szeretek atoltozni legalabb a nadragot, mert nem ulok az agyra/ kanapera otthon abban a nadragban amiben elotte a vonaton, buszon, metron utaztam azon az ulesen ahol elottem mar szazezer s*gg ult.

A gyerekem meg nem ovis, viszont at fog oltozni mert kulfoldon elunk es egyenruha van, amibol nem minden napra jut tiszta nadrag vagy szoknya.

2017. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem ,mert ovodábol vagy játszora mentünk vagy egyböl haza de akkor késő volt már és 1-2 órájért ami fürdésig van nincs értelme.
2017. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki. Én se szeretek farmerban/ceruzaszoknyában itthon lenni, kisfiamnak is az az első, hogy kézmosás, átöltözés. Játszóterezés után én gyorsan beemelem a kádba egy zuhanyra és már tiszta is, játszhat tovább :)
2017. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én átöltöztetem, a fenti komentekben már említett okokból. Eleve tömegközlekedünk sokszor hazáig,(de ha kocsival jövünk is ugyanez a protokoll) az a tiszta már nem úgy "tiszta" eleve, én meg kosztünben dolgozom, a cégnél nőknek az az előírt dress code, nyilván nem fogok benne otthon ücsörögni, örülök, ha ledobhatom magamról. Én igenis macinacis anyuka vagyok otthon, gondoljon ki amit akar, eleve kertes házban élünk, ki-be mászkálunk míg otthon vagyunk. Nem úgy kell elképzelni, hogy kinyúlott, szakadt cucban rohangálok, de rosszabb időben ez bizony macinaci, melegben meg short és trikó, oszt' jónapot. Reggeltől késő délutánig kosztűm-magassarkú kombóban tolom a hét 5 napján, otthon már hadd lazuljak egy keveset. Férjem ugyanez, szintén öltönyös munkahely, otthon nem parádézunk, ettől még nem vagyunk igénytelenek. A gyerek meg ezt látta tőlünk, így amint hazaérünk ő is dobja le a ruháját automatikusan, ha koszos,ha nem, ha kényelmes, ha nem (oké, olyan cucca nincsen).
2017. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi magunk is zuhanyzunk és átöltözünk, amikor hazaértünk.
2017. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és én is, párom is átöltözünk, ha hazaérünk.
2017. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen,átöltöztetem,illetve én is és a párom is átöltözünk amikor hazaértünk.

Nem szeretünk itthon koszos ruhában lenni meg eleve az "otthoni" ruhánk kényelmesebb is.Nálunk sem gagyibb az itthoni,mindössze lengébb,kényelmesebb.

2017. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!