Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti minden alkalommal...

Anyukák! Ti minden alkalommal átöltöztetitek a gyereket amikor leeszi magát?

Figyelt kérdés
Sokat dilemmázok hogy most igénytelen dolog-e amit csinálok, mert pl ha reggeli közben összekeni magát a fiam, nem szoktam átöltöztetni, úgyis összekeni magát folyamatosan. (persze nedves cuccban nem hagyom, és ha könyékig kajás akkor sem).
2013. máj. 31. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem...ha sètálni megyünk átöltöztetem, aztán otthon gyakran visszaadom rá a kicsit pacásat, èjszakára, másnapra adok rá másikat. Nincs annyi ruha, hogy mindig másikat adjak, ha leeszi.
2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
engem eléggé zavar a leevett cucc, úgyhogy igen. De próbálom megúszni leevés nélkül az előkével, általában sikerül.
2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen és a foltot evés után azonnal ki is mosom, mert nekem csak akkor jön ki. Próbáltam már minden csodaszert, de az összes ruhája foltos maradt, amit nem mostam ki azonnal.
2013. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Eleinte mikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor nagyon zavart és egyből átöltöztettem. De mivel már 14 hónaposom egyedül eszik egy csomó mindent, előfordul 1-2 paca, nem szoktam egyből átöltöztetni, pont ahogy írod, ha nedves, vagy nagyon kajás, vagy ha olyannal eszi le magát, hogy félő, ha beleszárad kínlódhatok a kiszedésével, akkor igen, egyébként nem...

Majd ha elmegyünk otthonról kap szép ruhát...amit kinn is összekoszol, azt viszont mindig lecserélem ha hazaértünk, akkor is ha nem látom hogy foltos lenne, csak nem szeretem rajta hagyni, mert 1-2 x biztos földre kerül míg kinn vagyunk...

2013. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen,mert beszáradt foltot nem tudok kimosni. Vagyis ki tudom,de 2x annyi meló. Ha mondjuk 1 óra van a fürdésig és akkor lesz maszatos,akkor már nem öltöztetem át.
2013. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Evéshez adj rá egy kis régi pólót, a ruhája fölé, azt leeheti.
2013. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte átöltöztettem, aztán áztatás mosás, stb...Már kineveztem két badit és két polót amin nem sajnálom ha bármi meglátszik :)
2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha maszatos, akkor kicserélem. Ha csak egy kis pötty és itthon maradunk, akkor nem, de általában cserélek. Ha elmegyünk, mindig.
2013. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindig! Ha egy kicsit olyan, akkor is, mert egyébként könnyen lehet, hogy utólag már nem jönne ki a folt.
2013. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt valóban nem jön ki a folt később, másrészt ha friss a folt, akkor evés után, amint elkezd a fiam mászni, mindent összekenne...
2013. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!