Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 hetes kismami vagyok. A...

35 hetes kismami vagyok. A héten kell elkezdenem a magzatmozgás táblázatot vezetni. A dokim azt mondta délután 5 után nézzem, na de hogy? Hogy feküdjek és hogy mikortól mennyi ideig mérjem a mozgások számát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm azt mondta,hogy szerinte felesleges!

De ha méred,akkor én úgy tudom,hogy oldalra kell feküdnöd és számolni egy órán keresztül h hányszor mozdul meg. Persze ez az idő(hét) előre haladtával ritkulni fog,amitől ne ilyedj meg!!! Ha már az utolsó hetekbe csak kb. 10szer érzed,már az is jó!

remélem segítettem. Üdv és szép napot nektek :DD

2008. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az én védőnőm is azt mondta felesleges. De egy 23 éves friss diplomás kiscsajszitól azt hiszem többet vártam. (én 31)

Szóval csak a magam megnyugtatása miatt és a dokim miatt is vezetem.

Az a baj hogy sok védőnő sok sok mindent feleslegesnek tart. Akkor minek dolgoznak mint védőnő. Hogy érezzem magam biztonságban nála ha minden felesleges.

Hozzá kell tennem az elején más védőnőm volt mert máshol laktunk és ott 100x többet fordítottak a kismamákra mint itt. Jó volt oda menni, nem úgy mint itt. Na mindegy.

Köszönöm a válaszod és neked is boldog babavárást kívánok.

2008. okt. 20. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy vezettem,hogy délután 5kor a bal oldalamra feküdtem,és vártam mikorra rúgja le a 10et. Azt az időpontot jelöltem be. Habár nem tudom te milyen papírt kaptál. Nekem 15percenként voltak kockák,amikbe bele kellett x-ni. Egyébként én is terhesség alatt váltottam védőnőt,és akinél először voltam nem adott ilyen papírt. 37hetes voltam mikor elkezdtem vezetni. Ő még azt sem mondta hogy felesleges. Egyébként azért kell,mert napközben mozogsz,és úgy érzed mintha mozogna,közben meg csak lőtyőg benned a baba. Nyugodt helyzetben jobban érzed.
2008. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!