Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a 6 hetet a...

Szülés után a 6 hetet a szexel mindenképp ki kell várni, a behatolást illetően. De pl az orgazmus is tilos?

Figyelt kérdés
25 napja szültem
2017. aug. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nálunk is így volt, császáros voltam. Bizony volt szex kb 3 héttel a szülés után, de behatolás nélkül. A behatolást a kézre is értem, felnyúlni sem szabad.
2017. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Szülés közben a hüvely nagy terhelésnek van kitéve. Ezért kell hagyni időt a regenerálódásra.

De gondolom behatolás nélkül el lehet érni az orgazmust. :)

Így a hüvely meg lesz kímélve.

Aztán, ha letelik, lehet próbálkozni, persze óvatosan.

Aztán ihaj :)


#nemszültemmég

#31F

2017. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Felnőtt ember képes kell hogy legyen ennyi ideig megtartoztatnia magát. Nem véletlenül van a 6 hét javaslat
2017. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Orgazmus mehet ha csiklói, behatolás nem szabad.
2017. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kedves 31 F, nem a hüvely miatt kell várni, hanem a méhbe feljutható fertőzések miatt, amik nagyon komoly veszélyt jelentenek ilyenkor.
2017. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Az orgazmus méhösszehúzódást okoz, ami egy frissen szült nőnek nagyon nem kéne.

Bírd már ki azt a hat hetet, felnőtt ember vagy.

2017. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
6 az oxitocin is méhösszehuzodást okoz, amit császár után pár órával adnak, illetve szoptatáskor is ez termelödik.
2017. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

6-os, ostobaságokat ne terjesszél már.


Oxitocin méhösszehúzó, és a méh szülés után alapból szépen húzódik össze, SEMMI baja nem lesz az orgazmustól.


A fertőzések - nyitott méhszáj - miatt kell kerülni a behatolást.

2017. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

6-os, szoptattál már? Na, ott van annyi oxitocin, hogy a többedik gyerekkel szinte sírtam. És nem, nem baj, sőt, az kell, hogy összehúzódjon a méh.

Az orgazmus ahhoz képest semmi.

2017. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!