Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség alatt az orgazmus is tilos?

Figyelt kérdés
Tudom, h szexelni nem szabad, de az orális szex is tilos? Az orgazmus méhösszehúzódást okoz és elmehet a baba?

2015. máj. 28. 10:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok.
2015. máj. 28. 10:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki pont az a ti,os, mert mèhösszehúzòdàst eredmènyez, lènyegèben görcsbe àll ott minden...
2015. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, az orgazmus méhösszehúzódást okoz. de nyilván attól is függ, hogy miért vagy veszélyeztetett. nekem méhlepény leválásom volt (persze nem 8 hetesen), még álmomban se gondolhattam szexre, nemhogy orálisan... :)
2015. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem alacsony a hormonszintem, progeszteron pótlást kapok, emiatt vagyok veszélyeztetett. Nincs leválás, hematóma, semmi egyéb...
2015. máj. 28. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Alacsony progi szintnèl nem tud olyan erősen beàgyazódni, èn azèrt vigyàznèk...tudom nagyon szörnyű, főleg hogy figyelembe kel, venni a fèrj igènyeit is, 7hónapos terhesègemből 7hónapot szüziesen kellett èlnem plusz uzye a gyógyulàs...na azt màr nem bírtam kivarni..
2015. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a méhösszehúzódás miatt tilos az orgazmus!
2015. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lányok! Az előző terhességem alatt is ez volt, akkor hematóma miatt, 8 ho szex nélkül... Akkor jobban bírtam, mint most, attól felek, álmomban lesz orgazmusom, volt már velem ilyen amikor hosszú ideig nem voltunk együtt apával...
2015. máj. 28. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem csak 6 hétig volt tilos, álmomban nem egyszer volt orgazmusom. Na de az nem valódi, az nem árthat.

Kegyetlen az biztos, a 6 hét is az volt, nemhogy az egész.

2015. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Off: Apával? Apukáddal? Tudom, nem rá gondoltál, de muszáj a társadat apának hívni? Ráadásul ilyen kontextusban? Szörnyű. Ő a gyerekednek apa.
2015. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az volt a feleségem mindig rajtam volt. Már lelkismeretfurdalásom volt hogy baja lesz a gyereknek!

Nem lett!

Aranyos!

2015. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!