Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus is tilos?

Az orgazmus is tilos?

Figyelt kérdés

Nem vagyok veszélyeztetett terhes, de a baba elhelyezkedése miatt az orvos megtiltotta az orvos a szeretkezést.

5 hetesen véreztem egy kicsit miatta. 13 hetesen jött rá az orvos, hogy a baba olyan helyre ágyazódott be, hogy ott nekem sértett valamit. Most 18 hetes vagyok. A páromat szoktam kényeztetni, de akkor én is felizgulok, közel az orgazmushoz. Ez baj lehet?



2016. máj. 23. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Csak az orgazmus tilos.

akár csinálhatnátok is,csak nem mehettek el orgazmusig,mert a méhösszehúzódás okoz gondot.

2016. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az izgalmi állapot nem okoz méhösszehúzódást? Nem volt orgazmusom, csak majdnem. Ez is okozhat gondot? Vagyis azt hiszem, hogy majdnem volt. Már nem emlékszek arra, hogy milyen az orgazmus.
2016. máj. 23. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Igen, tilos. Önuralom. Lassan szülők lesztek...
2016. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem jót ír, mert nem csak a méhösszehúzódás okozhat gondot. Pl. ha a méhlepény a méhszáj közelében tapad vagy rajta van a méhszájon, akkor az egész együttlét tilos és nem csinálhatjátok.


Nekünk fogalmunk sincs miért tiltott el téged a doki, kérdezd meg őt, hogy a behatolás tilos vagy maga az orgazmus is.

2016. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az IS tilos
2016. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!