Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok trampli...

Miért van olyan sok trampli anyuka?

Figyelt kérdés
Azért mert van valakinek gyereke, adhatna néha magára. Olyan sok ilyet látok és még én vagyok a hülye, hogy még műkörmöshöz is járok. Hát, hogy képzelem én ezt?
2017. aug. 30. 13:24
1 2 3 4 5
 1/46 jafnrétti ***** válasza:
98%
Miért lennél hülye azért, mert műkörmöshöz jársz? Magadnak csinálsz ebből problémát, pedig feltehetően senkit nem érdekel.
2017. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
46%

Az én véleményem: Valami miatt nincs kihívásuk. Felejtsük el azt, hogy maguknak nem akarnak megfelelni, tetszeni, de úgy tűnik másoknak sem. A férjüknek sem. Vagy a férjük túlzottan elfogadó?

Igazából ha valaki a terhesség, gyerek előtt is lazán öltözködött, nem sminkelt, nem foglalkozott a külsőségekkel, akkor ez nem változás. De ha valaki előtte adott magára majd elhagyta, akkor ott vagy lemondás vagy beletörődés vagy szimpla kimerültség lehet. Ki tudja.


Nekem kellett 2 hónap, hogy sminkeljek. Azóta minden sétához ruhákat készítek össze a jó megjelenés érdekében. Próbálok apróságokban frissülni.


Ez szerintem minden esetben igény kérdése..

2017. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%
Én gyerekek elött is egyszerűen öltözködtem,sose sminkeltem,nem volt műkörmöm.Ga húgom nem fodrász lenne,fodrászhoz sem járnék.Ettőlég nem tartom tramplinak magam.A gyerekeim öltözete amúgy nekem fontosabb,mint a sajátom.De azért persze magamnak is szoktam új ruhákat venni.
2017. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem foglalkozol a saját dolgoddal?
2017. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Ez nem az az oldal ahol kérdéseket lehet feltenni? Egyszerűen kívancsi vagyok!
2017. aug. 30. 13:39
 6/46 anonim ***** válasza:
79%
Aranyoskám.Egy halom ember pl. mezőgazdaságból él, földet dúrja, állatot darabol vágóhídom, zöldségeket csomgol, hogy te levehesd a bolt polcairól és zabálhass Munkából hazaesve családot ellátni nem feltétlen a legelső gondolata a műkörmös.
2017. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
82%

Tök unalmas ezt a kérdést viszontlátni minden áldott héten. Miért érdekel vagy zavar ez téged? Van akinek nem fontos a külső, és ez szerintem abszolút nem gyerekfüggő.


(Én speciel szeretek jól kinézni, sminkelem magam, csinos ruhákban járok, de sosem érdekelt, hogy más miként ad vagy éppen nem ad a külsejére.)

2017. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%

Ha nincs bejárónőd, kertészed vagy bébiszittered és úgy látod el a gyerekeidet, a háztartási teendőket, a kerted-veteményest, a napi (héten 6 nap!) 10 órás munkádat, akkor nem biztos hogy neked is lenne erőd - energiád még körmöshöz járni...

Trampli alatt mit értesz? dagadt? nem sminkelt? egyszerű ruhákban jár?

Dagadt: sok nőnél felborul a hormonháztartás a gyerekek születésekkor- pajzsmirigy problémák, vagy éppen szétnyílt hasfal- na ezekkel nem mindig lehet kezdeni valamit!!! (TB alapon- sok idő, ha nem tB- akkor sok pénz!)

Nincs kikenve-kifenve? - hát nem mindenki egyforma- én sosem sminkeltem magam- mert nem éreztem magaménak azt az arcot! -pedig sokan mondták jól áll...

Nem a legdivatosabb ruhák? - olyanban szeretek lenni amiben jól érzem magam..a lényeg, hogy tiszta és ápolt legyek.

2017. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
Hát attól, hogy körmöshöz jársz, még lehetsz egy szottyadt banya. Általában azok foglalkoznak más emberrel. Ja és nem vagyok trampli anyuka, és ismerek olyan anyukákat, akik anyagiak miatt kevésbé tudnak magukra adni, viszont szuper anyukák és nem rosszindulatúak.
2017. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
92%
Nézd én sosem jártam műkörmöshöz, valószínűleg nem is fogok, akkor ettől most trampli anyuka lennék? Nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.
2017. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!