Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik a trampli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a trampli lányokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
imádom :D de csak ha ízléstelen is
2015. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mokyu! ***** válasza:
Mit jelent hogy trampli?
2015. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Trampli=nagydarab.
2015. márc. 17. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem,ha arányosan nagy darab,tehát mindene nagy. Itt most nem az elhízott nőkre gondolok,hanem aki csak egyszerűen nagy.Volt ilyen barátnőm,nekem nagyon bejött.
2015. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha a "nagydarab"-sághoz nagy mellek is párosulnak .... na az nagyon bejön!
2015. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Imádom, de csak ha ízléses, és nőies.
2015. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Elég pejoratív szó az, hogy trampli, már ne is haragudj.

De ha én egy vékony lányra azt írnám, hogy gizda, csöcstelen stb, akkor hogy ki lenne mindenki akadva, hogy jaj szegény lányok, hogy bánthatom őket.

2015. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
a trampli egyáltalán nem kövéret jelent. sőt, köze nincs hozzá. a trampli a nőietlen, ízléstelen, stílustalan nőt jelenti, aki gyakorlatilag minden megnyilvánulásával nőisége ellen cselekszik. és inkább a mozgását és viselkedését takarja, nem a testalkatát. na meg az öltözködést. sovány nő is lehet ugyanúgy trampli, mint kövér. a kettő nem függ össze.
2015. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Trampli csak egy magas és nem feltétlenül kövér,de telt alkatú nő lehet,akiben semmi nőiesség nincs sem külsőre,sem belsőre.
2015. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem van egy csaj osztalytarsam. na, o vekony, de egy trampli. nem lehet egyszeruen leirni, ugy viselkedik, mint egy fiu, megha lanyos ruhakban jar is..
2015. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!