Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem az exemnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem az exemnél, miután megcsaltam és elhagytam egy fiatalabb nőért?

Figyelt kérdés

Azt hittem jó üzletet csináltam amikor a 36 éves feleségemet lecseréltem egy 24 évesre, de nem . Már 4 éve együtt vagyunk, született két gyerekünk, de ő 28 éves korára rettenetesen megcsúnyult.Meghízott, nem ad magára. A haját levágatta a fűlèig, a körmei letöredezve, a bőre ráncosodik ! Elnyűtt mackónadrágokban jár, a szex is borzalmas, kitágult, és max. 2 hetente egy. Folyton veszekedünk, ilyenkor káromkodik is mint egy kocsis.

Ellenben az exfeleségem vékony, sportos , mindig ápoltan, csinos ruhákban, szoknyában, tűsarkúban látom, 2-3 havonta új frizurában. Bomlanak is utána a férfiak. 40 èves lesz augusztusban, de a mostani feleségem úgy néz ki mellette mintha az anyja lenne.Addig is gyönyörű volt míg együtt voltunk, de most olyan mint egy díva. Úgy érzem hogy ez valami isteni büntetés amiért úgy megörültem egy nála sokkal fiatalabb nőnek, aki akkor még nézett is ki valahogy, plusz a fiatalsága de most...a kutyának sem kell...A válàsunk utàn kb.1 év óta verem a fejem a falba. A mostani feleségemmel szégyellek mutatkozni , az exemre meg ha ránézek és tudom hogy az enyém volt, hát hadd ne mindjam milyen érzés.Szìves örömest otthagynám érte ez a rondasàgot. Ráadásul mostanában látok vele valami fiatalabb fickót, de nem tudom a pasija-e. Mivel próbálkozzak be nála ha nem is köszön ha összefutunk?



2016. júl. 21. 10:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd békén. Edd meg amit főztél.
2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

remélem csak kamu...

de ha nem az, akkor edd meg amit főztél...remélem az ex nem fogad vissza, nem lesz annyira hülye...


23F

2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne.De tényleg ilyen az én formám. Èvek óta nem szexeltem egy normálisat...
2016. júl. 21. 10:36
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Késő bánat.

Ki az, aki eltűri azt, hogy kedvedre dobáld, mint egy rongyot? Ha éppen megunod, akkor másik hölgyike után nézel, később pedig visszakúszol hozzá, mintha mi sem történt volna? Remélem, hogy kamu. Még viccnek is rossz. ;)

2016. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Dreed ***** válasza:
48%

nekem is megvan a véleményem.. de mivel nem ez a kérdés,erre nem válaszolok.

Viszont,ha ennyire boldogtalan vagy jelenleg,akkor próbálkozz be. Felnőtt ember vagy,úgyis te fogod eldönteni,az itteni vélemények nem befolyásolnak.

2016. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Pityukám, te vagy az?!

:D


A sztori ismerős, csak ott én vagyok az exfeleség, meg kicsit fiatalabb vagyok a feleségednél, és még csak 3 éve lesz, hogy szétköltöztünk.

Azóta az a fiatalabb pasi elvett, és idén megszületik a közös baba.

Az exférjem pedig akkor se kéne, ha rajta kívül már csak egy löttyedt sárgarépa maradna ezen a világon... Mindegy, mi lesz a férjem és köztem, ha egyedül maradok megint, vagy ha összeszakad az egész világ, egy dologban 1000%-ban biztos vagyok: NINCS olyan körülmény, hogy még egyszer az életben esélyt adjak az exférjemnek! És ezt azóta tudom, hogy becsukta maga mögött az ajtót.


Ha ebből indulsz ki, szerintem te se erőltesd a dolgot.


Csak zárójelben jegyzem meg, hogy elég gyakori ez az eset.


Kolléganőmet elhagyta a férje egy fele annyi idős libáért, ő akkor volt 36, a csaj 18. Szegény befordult, három hónap alatt 30 kg-ot fogyott, kondizni kezdett, hogy elterelje a figyelmét. Év végére olyan bomba nő lett, hogy a karácsonyi partin a huszonéves srácok is szűköltek utána.

A volt férje azóta is sír utána, mert az új csaj még nem szült, de már felszedett jó pár kilót, nem takarít, nem főz, nem is tud, viszont szexelni se akar, de legalább nem is dolgozik. Egyik értelmetlen OKJ tanfolyamról jár a másikra, csak dolgozni ne kelljen, persze az ő pénzén.

Kolléganő röhög a markába, és boldog a 6 évvel fiatalabb pasijával.


Szóval akinek még nem késő, vonja már le a tanulságot, hogy ha egy csaj képes belemenni, hogy szerető legyen egy házas ember mellett, azzal valami baj van...

2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
98%

Ebből is látszik, nem biztos, hogy a fiatalabb jobb.Saját hülyeséged áldozata lettél.Exed hagyd békén.Neki jobb Nélküled.Nem becsülted meg eléggé, így jár az, aki nem értékeli azt, amije van.

41/N

2016. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%

Azért megnézném, hogy te milyen csúcsszuper módon nézel ki...

Amúgy meg hagyd békén a nőt, valószínűleg úgysem kezdene már veled semmit, mert van benne tartás.

2016. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, de ha én lennék az exnejed, nem tennéd zsebre, amit kapnál. Miért kellett a fiatalabb, ha eleve volt egy jó nőd? Mi nem működött? Mellesleg a két gyerekedért meg kötelességed felelősséget vállalni. Ők nem tehetnek arról, hogy hülye az apjuk.
2016. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Neked sok értelme nem lenne megint cserélni. Ez nálad valami életforma, hogy éppen azzal lennél aki jobban néz ki? A normális emberek nem így működnek, mert akkor senkinek nem lenne pár hétnél tartósabb kapcsolata. Mindig lesz valaki aki jobban néz ki.
2016. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!