Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kukás közterületesek miért...

A kukás közterületesek miért ülhettek a nyakamra, amikor a kisgyerekem etettem?

Figyelt kérdés

Egy suli mellett van egy parkrész.

Csak üres padok voltak, gyermekem szolt, hogy éhes, ezért gondoltam leülünk kicsit a természetben, fákat nézegetve enni, összedobtam egy kisebb szendvicset.


Erre jön két nő kukával, seprűvel, és a mi padunkra leül mellénk a kövérebb, kukát elénk teszik. Holott csak üres padok voltak.


A hányinger fogott el tőlük, elvonszoltam a kicsit.


De hasonlot szintén megjátszottak anno, amikor babakocsiban altattam volna a kicsit.


Azután bementünk egy üresebb játszotérre, ami mellett kívül öregasszonyok ültek és elkezdték nekem osztani az észt hogy nem ugy kell a játszotér kaput kinyitni, hanem amugy, mindezt odakiabálva nekem, sem egy köszönés, vagy bármi.


Most egy anya-gyermek zavaró tényező, vagy mire véljem az ilyeneket?


2017. aug. 30. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Bunkóság, dehát oda ülnek, ahova akarnak. Ülj egy paddal odébb, talán észreveszik magukat.
2017. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
A pad közterületen van, az ül oda aki akar. Vegyél egy padot a saját kertetekbe, akkor nem ülhet rá senki más csak ti, meg a helyi vénasszonyok se kezdenek beszélgetni veled.
2017. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, mi bajuk egy anya-gyermekkel.
2017. aug. 30. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem lenne veled gyerek, akkor is odaültek volna. Nem kell mindent arra fogni, hogy gyerekkel vagy.
2017. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

A válaszolók azok akik az üres buszon mellém ülnek???

Nincs gyerekem de kib aszott rosszindulatúak vagytok😇


"Csak üres padok voltak" engem is rettentően felbosszant ha leülök valahova,legyen az park,busz,orvosi rendelő vagy akármi tök üres az egész azt beül mellém.


Vagy ti vagytok azok akik a semmiből osztják a kapumyitogatásról az észt? Csak nem magatokra ismertetek???

Kérdező!! Nem a gyermeked és ellened szóltak ezek a kis "incidensek" hanem ilyen bunko paraszt világban élünk. Lásd kommentek is.

2017. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. Velem mindig a gyerekkel történnek ilyenek. Nem lehet egy perc nyugtunk, mert mindenki szinte kötelezőnek érzi a felénk történő negativ kommunikációt.


Amugy egyesek nem tudnak szituációkat értelmezni..?

2017. aug. 30. 18:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok problémás anyuka.

csendben sétálunk, játszóterezünk. De sokaknak szemet szúr ugy néz ki.

2017. aug. 30. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de te nem tudsz szituáciokat értelmezni, a padra bárki ráülhet ez van, ha nem tetszik vegyél magadnak parkot, ja, hogy nincsen rá pénzed, akkor meg mire fel az extra igények? Te is át tudod rakni a fenekedet egy másik padra, ha nem tetszik, hogy melléd ültek.
2017. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mennyi rosszindulatù ember van itt! Ha nem tudtok normàlisan vàlaszolni akkor mièrt ìrtok?
2017. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én simán szólnék érte, maradjunk a kukás szitunál. Na nem bunkón, emelt hangon, csak úgy normálisan, hogy:

"ne haragudjanak, megkérhetem önöket, hogy csüccsenjenek át egy másik padra és húzzák el innen ezt a kukát? Éppen uzsonnázunk a gyerekemmel. Nagyon köszönöm."

Normális ember szerintem ezt meg kell, hogy értse, hogy miközben enne, nem esik jól szemét szagot szippantani. Mondjuk ezt nem értem, hogy ha ott van még legalább egy üres pad akkor miért ül valaki nyakára, lehet, hogy csak ez a foglalt pad volt árnyékban, nem tudom.

Az igaz, hogy nem privát tulajdon egy parki pad, de szerintem aki előbb foglalta el, akkor az övé, amíg fel nem áll és nem megy el. Engem is zavarna, de én sem ülök senki mellé, amíg van máshol is hely.

2017. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!