Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák akinek 3...

Egyedülálló anyukák akinek 3 év alatti gyermeke van, az apa mennyit van a gyerekkel?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és 1 hónap múlva lesz az első tárgyalás. Nagyon rossz viszonyban vagyunk az apával, bántalmazott míg együtt éltünk, mai napig kötekedik, sérteget. Kértem októberig ideiglenes végzést a bíróságtól, mert azzal fenyegetett, hogy elveszi a gyereket. Most úgy van, hogy minden szombaton 14-16 között van itt nálunk a láthatás, el nem viheti.

2017. szept. 1. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a dolog. Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de szerintem egy bántalmazó szülő nem baj, ha (egyáltalán)nem mérgezi a gyerek légkörét. Valószinüleg ha lecsillapodnak a kedélyek nem is fogja látogatni. Kívánom, hogy mihamarabb talpra állj, és nagyon boldog gyermekkort adhass a kisfiadnak!
2017. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
13 hónapos és 2,5 évesem van. Semennyit nincs velük, mivel lelépett és nem is tudjuk hol lehet. Természetesen nem is fizet. Én ennek örülök, ha már így alakult, pont az olyan esetek miatt mint a tied. Még egy jó apának se adnám oda a gyerekeimet napokra, nemhogy egy ilyennek.
2017. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

"Még egy jó Apának se adnám oda a gyerekeIMet napokra"


Wow! Azok a közös gyerekeitek.

2017. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti pár órát
2017. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!