Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek korhazba ilyesmi...

Szerintetek korhazba ilyesmi mamusz balerina kiscipot lehet vinni papucs helyett? Nagyon szeretem és otthon is ilyet hordok papucs helyett a lakásba. L. ink l. ent remélem látható : )

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 24. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tusoláshoz a momdjuk egy strandpapucsot azért vigyél. Én pl nem hálóingben voltam szülés után, hanem melegítőben.
2015. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gumi a talpa, hanem anyag, akkor nem ajánlom! Annyi dzsuva van a kórházban a napi többszöri felmosás ellenére, hogy nem lenne túl praktikus.

De nem foglal nagy helyet, ha gondolod berakod és majd meglátod, de vigyél jobban strapabíró papucsot is!

2015. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adrienn0122 ***** válasza:
100%
Én nem javaslom, mert egyrészt tiszta retek lesz, utána dobhatod ki, mert nem tudod rendesen fertőtleníteni, másrészt ebbe nem lehet könnyen belelépni. Egy esetleges császár vagy durvább gátsérülés után ezt képtelen leszel felvenni-levenni negyedóránként amikor "szaladgálsz" pisilni.
2015. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úristen utolsó! Mennyire igazad van! Ebbe bele se gondoltam hogy nem lesz egyszerű felvenni. Foleg az enyémnek huzottabb a 'cipo' része... tisztítast meg megoldom mert bedobom a mosógépbe de a felvételt nem fogom tudni. Nagyon köszi!:)
2015. jún. 24. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem praktikus, én 2 papucsot vittem, egy strandpapucsot, meg egy kényelmest, de végig csak a strandpapucsban voltam, egyszerűbb volt, sokszor vettem le-föl.
2015. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges és nem is praktikus. Vigyél egy olyat, amibe könnyű belebújni, illetve tusolni is tudsz benne.
2015. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!