Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miota van gyereked jobban...

Miota van gyereked jobban vagy kevesbé olvadsz el más gyerekétől?

Figyelt kérdés
Én lehet szemét vagyok, de mióta van gyerekem nem igazán izgat más gyereke. Persze cuki meg minden, de nem igazán tudok úgy olvadozni, mint mások, hogy jaj mennyire edes, stb, mert egyik se tűnik olyan édesnek, mint az enyém. Persze ezt nem mondom senkinek, de már megkaptam, hogy mint anyuka lehetnék egy kicsit jobban "odáig" a gyerekekért, ha már van gyerekem. Pont, hogy mielőtt nem volt gyerekem jobban érdekeltek, mostmar csak az enyém érdekel.
2017. szept. 5. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Előtte és most is hidegen hagynak. Kerülöm őket.
2017. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Amikor nekem nem volt akkor se tudtam más gyerekétől olvadozni, mióta nekem is van (3) hát azóta se olvadozok.
2017. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem váltotott. Előtte se érdekeltek idegenek gyerekei, és most se. A barátaim gyerekei azért valamennyire igen, meg ha idegen, de tényleg különösen cuki babát vagy kisgyereket látok, azt úgy megjegyzen, hogy aranyos, de ez azelőtt is így volt, hogy a lányom megszületett volna. Összességében nem nagyon hoz lázba más gyereke, én se olvadok el egyből.
2017. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, jobban. Mielőtt nem volt, akkor voltam úgy vele, mint te, hogy nem olvadtam el minden kisgyerektől. Unokaöcsém kifejezetten irritált piciként, barátnőm kislányával viszont nagy volt a szerelem.

Ha mutattak valamilyen idegen babáról videót, képet, semmi hatással nem volt rám.

Amióta anya vagyok, másként van.

2017. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a gyerekeket, simán olvadtam előtte is, meg most is! :)
2017. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Se előtte, se azóta. Vannak kifejezetten cuki babák, azok szüleire még néha a facebookon is rákeresek, mert mindig olyan ari dolgokat csinálnak. De ez nagyon ritka. Nem hoz lázba más gyereke. Se sosem hozott.
2017. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
előtte sokkal jobban odavoltam más gyerekeitől. most már csak a sajátom érdekel :D
2017. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben "etikus" ember voltam.

Sosem dögönyöztem meg gyereket se utcán se ismerősöknél lakásban.

Akkor, ha a baba jött oda hozzám, kereste a társaságom vagy megengedte az anyuka hogy megfogjam, akkor foglalkoztam velük, akkor szeretettel.

De kérdezés nélkül sose fogdostam gyereket, nem szóltam hozzájuk az utcán buszon, maximum mosolyogtam rájuk. Szeretem a gyerekeket, de sose olvadoztam.

A saját gyerekem megszületése óta jobban észreveszem a kicsiket, de nem változott ez most se. Ha kommunikatív a gyermek és az anya, akkor megdicsérem, beszélek hozzá kedvesen, de nem olvadozok.


Ja igen, ezt mind szeretettel, de olyan távolságtartással, amit szerintem az etika kíván. Nem úgy mint sokan, akik idegenek és kikapják a kezemből a gyereket, mert milyen cuki...

2017. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 jafnrétti ***** válasza:
100%

Mindig is szerettem a gyerekeket, ez nem változott, viszont mióta van sajátom, azóta az újszülöttek, nagyon pici babák sokkal jobban lenyűgöznek, mert tudom, hogy milyen rövid ideig ennyire aprók :)

Viszont mióta a sajátjaim nyúznak nap mint nap, azóta, ha épp nincsenek velem, nem bánom, ha nem kell másokéval foglalkoznom. Például egyszer elmentem két napra barátokkal, gyerekek nélkül. A szomszédban volt két 4-5 éves kislány, azok sokszor jöttek hozzánk bandázni, aranyosak voltak, de engem nem kötött le igazán a velük való foglalkozás, hiszen nekem a gyerekcsivitelés mindennapos volt, úgyhogy én örültem, hogy a húszezredik kérdésre nem nekem kell válaszolnom, nem nekem kell megcsodálni a kavicsaikat meg a pónijaikat :D A társaságban másnak akkor még nem volt gyereke, csak nekem, és nem értették, miért vonom ki magam, hiszen én már anya vagyok, szerintük nekem kellett volna a legjobban olvadozni. Frászt, én élveztem, hogy van két nap nyugi :D

2017. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudok mit kezdeni idegen gyerekkel,soha nem is tudtam, volt is bennem para milyen anya leszek, szerencsére jó és imádom a kisfiam, de mai napig nem tudok idegen gyerekkel gügyörészni,játszani meg ilyenek max ha nagyobbak. Sajátommal minden zsigerből jön.

Viszont ha szép egy kisfiú/kislány azt megjegyzem milyen szép de ennyibe ki is merül :D

2017. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!