Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakitol van egy gyereked...

Ha valakitol van egy gyereked akkor egyutt kell vele maradnod akkor is ha amúgy nem szereted és még csak nem is jössz ki vele jól?

Figyelt kérdés

Vagy csak eljátszd hogy jol kijössz vele engedsz, de legbelül haldokolsz de nem baj mert ott van a gyereked.

Sok ilyen van. Kicsit elgondolkoztam.

Mikor az egy nő terhes lesz azt gondoja hogy na most már örökké az enyem a csávó gyerek lesz egy család vagyunk. De vajon a férfi is így van vele?

Mivan akkor ha az évek múlásával már nem lesz olyan mint az elején. Elmúlik a szeretet, bár ami elmúlik ott nem is volt ...

Veszekedések, megcsalasok, el kell nyomni magadban a dolgokat pedig azért van a társad hogy megbeszélj vele mindent.

Már rég otthagytad volna a gyermekednek az anyját ha nem lenne gyerek. De van. Ő az életed.

Nincs tisztelet, nincs őszinteség, nincs semmi...de nem lépsz.

Miért?


2017. máj. 29. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Kelleni biztos nem kell. En lépnek, a kölyök majd megérti 20 év múlva..
2017. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért kéne? Jó az a gyereknek, ha azt látja, hogy anyu meg apu rühelli egymást és az életüket?
2017. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell.
2017. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen helyzeteket MEGELOZNI kell.

1. megnezed, melyik lukba elvezel bele (a ket fule kozottibe kell)

2. gumit hasznalsz mindig, es utana lenyeleted vele az esemeny utani tablettat, ha akarja, ha nem


De, ha mar megtortent a baj, akkor legalabb fizesd a gyerektartast, mert te ugyanugy hibas vagy egy artatlan gyerek megszuleteseben, mint a no.

2017. máj. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

A szüleid ilyen sz.ar házasságban élnek, vagy honnan ez a rossz előítélet?


Alapjaiban téves az egész elképzelésed.


Van olyan nő, akivel le akarod élni az egész életed. Akkor is, ha kiderülne, hogy meddő, és sose lesz gyerek. Őt kell elvenni feleségül, és vele kell családot alapítani!

Ebben az esetben sem úgy fogjátok egymást szeretni 10 év múlva, mint az első hónapokban. Ez nem azt jelenti, hogy a házasság rossz, és új nő után kell nézni. Akkor se, ha most a csapból is ez folyik, hogy ha másra felállt a farkad, akkor nem a feleséged a nagy Ő, vállj el, sz.arj a gyerekre, és fuss az erekciód után!

Az az "alaphelyzet", hogy ti egy család vagytok. Összetartotok, segítitek egymást, fontos a másik boldogsága, ezért kölcsönösen tesztek is, stb. És ahogy a gyerekét se cseréli le az ember másikra, hiába van nála szebb, okosabb, úgy a házastársát sem. Hiába vitatkozik a lázadó kamasszal, akkor se kidobja, hanem javít a kapcsolaton. Ugyanez a házastárssal is. Stb, stb.


Jó esetben te is alig várod, hogy a nagyobb gyerekek kicsit elhúzzanak (pl. haverokhoz), és kettesben lehessetek. (Végre dughattok nappal a konyhában!)

Házasnak lenni néha kemény munka. De ha mindketten, minden nap tesztek érte, akkor csodálatos!


Tudom, hogy ez a felfogás ma ritka, mint a fehér holló!

Sajnos.

A legtöbb fiatal ész nélkül kefél, valakinek becsúszik a gyerek, megtartják, megpróbálják együtt. A srác rájön, hogy egy hat hónapos terhes nő teste nem olyan, mint egy topmodellé, és szülés után két héttel se lesz olyan. Ellenben a baba ordít, szex nincs, és 4700 ft egy csomag pelenka, ami egy hétre (se) elég.

Összeszakad a kis világa, gyorsan keres valami gyerektelen cunit. Otthon előadja a hattyú halálát, hogy nem tehet róla, csak úgy jött, egyébként is nézzen magába a gyereke anyja, hogy miért lett megcsalva.

Hátraarc, ajtót becsuk, fejest ugrik az új cunciba, és tojik a gyerekére. A legtöbb ilyen srác nem hogy nem szereti a saját gyerekét, de el se tudja viselni. Odadob egy kis gyerektartást, évente háromszor szán rá egy napot, és egy életen át mártírkodik, hogy ő milyen csodás apa.


Az a legritkább eset, hogy jó apa, szereti a gyerekét, és miatta marad az anyjával. De ez is inkább csak annak a finomított verziója, hogy összeköti őket a lakáshitel, nem akar gyerektartást fizetni, és/vagy nem talált (még) másik nőt, akihez elcuccolhat.


Ezért kell megválogatni, hogy kinek vered be a lompost! Főleg gumi nélkül! Hogy aztán ne vergődj egy sz.ar kapcsolatban egy életen át, kényszerből!

2017. máj. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jól leírta az 5-ös.

Én vagyok a nő ugyan,de előző kapcsolatomból van egy lányom. Nálunk az apjával volt a gond. Nem csalt meg és semmi ilyen,de tény,hogy nem szeretett engem. Terhesen kellett volna otthagynom őt,de én h.lye küzdöttem... Aztán csak elhagytam. Pedig a terhesség elején ooo neki kell a gyerek,bár én döntésem. Na havonta max ha látogatja őt azóta. Sokat dolgozik,neki jár a pihenés és a kikapcsolódás. Könyörgöm,36 évesen bulizni jár,ahelyett,hogy a 4,5évesével lenne. Ö szerinte anyának semmi nem jár,nekem 26 évesen. Van férjem,közös baba,várjuk a második babát is. Mégse az a természetes,hogy lepasszoljuk őket állandóan. És az ég világon semmi gond nincs a kapcsolatunkban a férjemmel. Egy gyerekkel fogadott el engem. Vele is tervez,nem félrelöki,hogy nem az övé. Nem ok nélkül hívja totál magától apának a lányom.

A férfiaknak könnyű,oo unalmas most kicsit,menjünk máshoz,úgyse derül ki. Vagy majd kis gyerektartás új nő de jó. Aztán ugyanaz lesz. Egy házasság nem csak a szép és jó dolgokból áll. Küzdeno kell érte és emlékezni mi a jó.

Aztán van olyan házasság,mint a milyénk,semmi vita nincs,de unalom se.

Manapság egyszerűbb eldobni mindent...

2017. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Ja ja, igen, így van, együtt kell maradnod vele mindenképpen, bármi történjék is, különben kivet magából a társadalom, kitagad a családod meg az egyház, kínpadra vonnak a főtéren május elsején és halálra köveznek, aztán meg a sátán kutyáival fogsz vérben úszni a pokolban. Amilyen a kérdés, olyan a válasz.


SZVSZ mellesleg a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, nem azért, hogy elfussunk előlük. Kábé az egész élet erről szól, nemcsak az emberi kapcsolatok. Nyilván ehhez két ember kell, meg akarni is kell. De van B verzió, lehet sinám háromszor-négyszer válni és újraházasodni is, háromfelé fizetni a gyerektartást, ez is biztos jó megoldás és klassz példa a gyerekeknek. Bár részemről sose értettem, hogyan házasodhat össze valaki olyan emberrel, aki már egy vagy több feleséget, adott esetben gyerekestül, otthagyott. Lényeg a nagy csinndratta, a fehér ruha meg hogy végre én is fogtam egy pacákot magamnak, akit posztolhatok a fészen... De ez egy másik kérdés lehetne, kicsit elkalandoztam :)

2017. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is csak azt nem értem,miért az természetes,hogy a férfi a nőt és a gyereket is ott hagyja? Ja,mert a gyerekkel már nehéz lenne magába igaz?

Én és egy unokatesóm is,nők vagyunk,mindketten az apánkkal éltünk. Ők peredkedtek értünk az anyánkkal szemben és az én apám,meg az unokatesomé is nyert. Ennek jó 22-24 éve. Jobb környezetet tudtak felmutatni az anyáinkkal szemben. De jártunk anyukáinkhoz mindig,jöttek értünk.

Na hát nem sok ilyen férfi van,a legtöbbnek természetes hogy a nővel marad a gyerek. A férjem hagyná hogy velem legyenek,pedig ő kapná őket,mert biztosabb háttér. De ő nem hétvégi apuka lenne. Ő minden nap munka után itt ülne amig nem alszanak el. És mivel nem csak apának,de társnak is ilyen jó,nálunk nem áll fenn,hogy lelép majd egy másik nővel.

2017. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
" De ő nem hétvégi apuka lenne. Ő minden nap munka után itt ülne amig nem alszanak el." :) Igen, biztosan :) Édes vagy.
2017. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Hol látsz te ilyet!? O.o

Mert én pont azt látom, hogy rengeteg az egyedülálló anya, akit akár már terhesen is otthagyott a pasi, és a gyerekre rá se néz.

A kicsit meg annyira "szereti", hogy első dolga apaságit csináltatni, hátha mégse kell utána gyerektartást fizetni. Gondolja, ha ő feszt félredug, biztos a nője is, mert " minden nő hűtlen ribi", a pasi meg ha félredug, az "csak botlás", meg ahhoz ugye " ketten kellenek".


Tíz esetből kilencben a pasi lelép más nővel, mikor a kicsi még csak óvodás.


Ez itt nagyon nem a középkor, amikor meg lehetett fogni egy pasit gyerekkel!

Ma (sőt már régóta!) magának szül egy nő. Úgy vállal gyereket, hogy egyedül is fel tudja nevelni, mert bármi történhet.


Nem véletlenül születik egyre kevesebb gyerek.

2017. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!