Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Loretta és Szonja név, hogy...

Loretta és Szonja név, hogy hangzik iker lányoknak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
A Loretta nekem nagyon nem tetszik, olyan rolettás hatása van.
2017. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Szonja még elmegy a Loretta nekem nagyon romás. Én egyiket se adnám, de ha csak a kettő közül lehetne választani akkor Szonja.
2017. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Loretta ronda. Blanka és Szonja jobban hangzana.
2017. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyik sem az igazi, de ha nektek ez tetszik, akkor ezt adjátok! Idegenek, de még csak a család véleményére se hallgassatok. A ti gyerekeitek lesznek. :)
2017. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Szonja szerintem aranyos, de a Loretta az nagyon nem az én izlésem...esetleg Szófia, Szofi a Szonja mellé? De egyébként ha Nektek tetszik, akkor hajrá, mert ez a lényeg!
2017. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha hármasikreink születtek volna,a Szonja,Loretta és Jázmin nevet kapták volna,de időközben az egyik baba elment😢Lorettánk(Lora,Lori,Loló) és Jázminunk(Jázi,Mina,Mimi)született😊.A beceneveket csak azert írtam,hogy sok a lehetőség.Szóval én egyértelműen imádom a ti neveiteket.A Szonja is lehet Szoni,Szoszó,Szonó.Bár nem kell becézni,ez csak az én mániám😁Boldog babavárást!
2017. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Borzalmasan hangzik. Külön-külön is, nemhogy ikreknek.
2017. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Én nem adnám, a Loretta nekem nagyon ellenszenves név, a Szonja még elmegy de ez sem tetszik.


Loretta helyett én a Dalmát adnám, Dalma és Szonja jobban passzol szerintem.

2017. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Loretta nekem sem tetszik, viszont a Szonja nèv igen.
2017. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Szonja-Sztella nevű ikerlányokat ismerek. Na jó, a Sztella sem sokkal különb a Lorettánál de nekem jobban tetszik.

Pl. Szonja-Szilvia is szép.

2017. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!