Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babatervezés alatt problémás...

Babatervezés alatt problémás bölcsességfoggal küzdenétek a megtartásán vagy jobb kihúzatni?

Figyelt kérdés
Nemrég tömték, de pár napja nagyon fáj. A lehetőség hogy próbáljuk tovább kezelni gyökérkezeléssel vagy húzas legyen-e. Amitől baromira félek, de ha most sikerül a baba ugye röntgen kilőve, és egy foghúzás se hiànyozna ha megint probléma lesz vele.
2017. szept. 15. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Én 10 év alatt kétszer gyökérkezeltettem egy fogamat de terhesség elején megint nagyon fájt. Kihúzattam. Nem szerettem volna hogy egy rossz fog miatt probléma legyen a terhességgel. Én a helyedben biztosan kezeltetném húzás helyett, elvégre nincs rá garancia hogy most sikerült a baba.
2017. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Még terhes se vagy, nem tudom mit aggódsz előre. Ha véletlenül az leszel, akkor közlöd az orvossal a tényt és Max ad egy köpenyt a röntgennel.
2017. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is azt mondom szedjék ki, nem tudon mit kattogsz ezen ennyit
2017. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Baba tervezés alatt vagytok...inkább kapd magad és minél hamarabb kezdjél neki,ne akkor akarj ezzel vacakolni amikor ott a baba. Nálam a húzás az utolsó,mert vissza az a fog már nem nől és ki tudja,hogy x év múlva mennyi fog maradni és lehet akkor jól jönne ha az az egy még meglenne
2017. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezeltesd ha szeretnéd, bár egy bölcsességfog nem fog hiányozni, sok haszna nincsen. Röntgent nem kell csináltatnod a húzás előtt, ha már van róla felvétel. Terhesen simán kihúzzák neked, azzal nincs gond, de a röntgent inkább ne vállald be ha nem muszáj. Viszont komolyabb fájdalomcsillapítót nem fogsz kapni terhesen a húzás után.
2017. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

1.Ha kihúzzák, nem lesz vele több problèmád. Nem rágófog.

2.ennyit vekengeni sem láttam mèg senkit, aki csak lehet, hogy terhes lesz valamikor...

2017. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igazad van. Baromira félek a húzástól...

Ok hogy még nem vagyok terhes, de azért remélem pár hónapon belül azért csak leszek.

2017. szept. 15. 09:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a bölcsességfoggal nem érdemes szenvedni, jobb, ha nincs, legalább nincs rá gond.
2017. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Most ezt nem értem.

Akkor most jelenleg nem vagy terhes. Fáj a fogad... Nem huzatod ki most, hanem megvárod, hogy terhes legyél addigra majd nagyon fáj és úgyis muszáj ki húzni. Inkább várandósan, mint most?

2017. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes de rajta vagyunk igy remélem a közeljövőben leszek. Tömve volt de most nem jó mégsem. Vagy gyökérkezelessel próbálkozik a doki ami vagy jó lesz vagy nem, es esetleg hetek, hónapok múlva ugyanitt tartunk, vagy most kihúzza, amivel késő tuti nem lesz gond, viszont nem annyira szeretném mert jó lenne megtartani azért.
2017. szept. 15. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!