Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nimród...

Mi a véleményetek a Nimród névről?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Szép, klassz,becézni nem kell. A Nimi egy felnőtt férfinak már nem állna jól, de ha Niminek lenne szólítva, akkor a környezete azt szokná meg, kisgyereknek talán még okés lenne, de ha a környezete ezt szokná meg, és felnőttként is így akarná hívni, az teljesen fura és szürreális lenne, becézetlenül viszont tök jó, szép név. Rodinak becézve meg túl külföldies, meg magyarnak fura, szóval szerintem nem kell becézni, ez így szép, ahogyan van, Nimródként. Most még próbálgattam kicsit, hogy Nimó, Nima; a Nimó kislányos, a Nimót meg némáznak, szóval Nimródként ez tökéletes, becézéssel szerintem fölösleges ezt lefokozni, anélkül viszont gyönyörű.
2017. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
Hú nekem egy csikósruhás, pödörtbajszú arc ugrik be erről a névről akinek egy sólyom ül a karján. :D
2017. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%

Szép.

Előzőnek: nekem meg egy elegáns, öltönyös férfi

2017. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
25%
Csak akkor adnám, ha biztos lennék benne, hogy soha nem megy angol nyelvterületre. Ugyanis a nimrod angol szlengben szerencsétlen idiótát jelent :(
2017. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 p.szabina1223 ***** válasza:
Nekem tetszik.
2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!