Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek szuletese utan...

Gyerekek szuletese utan romlott meg valakinek a hazassaga? Minden akkor kezdodott amikor az elso gyerekkel terhes lettem es egyre ritkabbak lettek az egyutletek majd ki is maradtak.

Figyelt kérdés

Most ket kisgyerekunk van es nagyon sokat

vitatkozunk. Folyton belekotunk egymasba es mar egy szep zsavunk sincs egymashoz. Hogyn lehetne ezen valtoztatani?

A ferjem egy nagyon makacs onfeju ember nem lehet leulni vele es megbeszelni a dolgokat mert ugyis csak az o igazat tartja.


2016. jún. 5. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem bántani akarlak, de tényleg. Ha már az első gyerek után megromlott a kapcsolat, akkor miért kellett még egy gyereket vállalni?

Nálunk az első gyereknél sem volt együttlét (orvosi tiltás), de attól még a kapcsolatunk jó maradt, hiszen nem a szex tartotta össze. A gyerek fél éves korában voltunk együtt először.

Most várjuk a másodikat, most orvos nem tiltott el, de mégsem vagyunk együtt már kb. a 10. héttől. Mégis jól megvagyunk, közben össze is házasodtunk.

Ezen pedig tényleg csak az segít, ha leültök megbeszélni, vagy ha már beszélni nem lehet vele, írd le egy papírra, hogy szerinted mi a baj a kapcsolatotokkal, mire kérnéd, hogy min változtasson, és te miben tudnál változni.

Szerintem téged is leköt a két gyerek, keveset foglalkozol vele.

2016. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mamám mindig azt mondta a tüzet sose hagyd kialudni!

Ez persze nagyon okos mondat!

Én úgy olvasom a férjednek több figyelemre van szüksége!

Nem tudom elhanyagolod-e vagy mennyit változtál, de sok férfi ia megváltozik a kicsi érkezése után.

Esetleg ha vAn időd főzz egy finom vacsit vagy sütit neki.

Ha megoldható menjetek el valahovA ketten. Ha nincs kire bizni a gyerekeket akkor menjetek együtt.

Ha nincs rá éppen keret és kertesben laktok üljetek ki egy kis üditővel vagy sörrel ha szereti szalonnát sütni.

Kicsit járj a kedvébe!

Az én férjem is önfejű sőt Én is gondolohatod ha összevitázunk mi van....

De hogy a gyerekek ne lássák néha viberen irjuk le mi a gubanc.

Ez tudom nem a legjobb megoldás de hátha úgy leirja és a gyerekek se ezt látják.

2016. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Az első gyereknél már gáz volt,miért kellett még egy gyerek???

Jobb két gyerekkel egyedül maradni, vagy mi??

2016. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Azt gondolom/látom, hogy ilyen helyzetben már nem segít egy süti, vagy egy közös vacsi...őszintén szólva nem tudok tenni én sem semmit.

A párom minden próbálkozásomat hárítja...

Látom, hogy a fejünkre nőtt a helyzet, kértem, hogy menjünk párterápiára, de azt sem akarja.

Ha ő nem AKARJA, akkor halott ügy. Én nem akarhatom helyette.

Én albérletnézőben vagyok már...

(Ja, 1 éves a gyerekünk.)

2016. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt vallom, hogy megmenteni valamit csak akkor lehet, hogy ha azt mindkét fél akarja és egyszerre akarja. Ha az egyik már nem adja magát, akkor a másik belefeszülhet, halott ügy. Én itt ezen a ponton nem taktikáznék már. Kész tények elé állítanám. Ez így nekem nem jó, de szeretnék tenni érte, és mondja meg ő is őszintén, hogy mit akar. Ha nem akar válni, akkor lépéseket kell tenni együtt, ha igen, akkor sajnos ez van. A legjobb mindig a tiszta beszéd.
2016. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez megoldast talalni. Teljesen el vagyok keseredve
2016. jún. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!