Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulés óta nagyon romlanak a...

Szulés óta nagyon romlanak a fogaim. Volt ezzel így más is? Mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés

9 honapja szultem, 3 fogamat kellet azota tomni, 1-et ki is kellett huzni. Ezt mindet az utobbi 3 honapban.

A fogorvos adott ra valami szuper fluoridos fogkremet, 2 honapja hasznalom, most megint lyukas egy fogam...


2017. szept. 18. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem mondta h esetleg szedjél kalcium vitamint, meg egyél olyat ami tartalmazza? kérdezd meg tőle mit ajánl.

alapos fogmosás, szájvíz használat, jó fogkefe!! meg a vitamin amit tudok mondani.

terhesség alatt nem volt probléma? szopiztatsz? mert akkor "elszívja" a vitaminokat tőled, amit neked kell pótolni

2017. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mar nem szoptatok.

Kerdeztem tole mit lehet tenni, ezt a fogkremet adta, meg azt mondta, hogy az etelekben levo rejtett cukor okozhatja.

Azota semmi nassolnivalot nem eszek, es nagyon keves olyan `etlet`amiben van cukor is.

Terhesseg ota szedek calciumot, de erre a fogorvos ra se kerdezett.


Fogkefebol melyik a jo? Colgate Zig-Zag-ot szoktam venni.

Szajvizet meg megprobalom. Koszonom.

2017. szept. 18. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó az a fogkefe.

A listerine szájvizet javaslom és még a fogselymet.

2017. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azaz a fogselyem! azt felejtettem még ki. nem is gondolná az ember hogy még a fogselyem miket nem talál :D
2017. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Akkor meg fogselymet is szerzek majd be...

2017. szept. 18. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éve szültem, azóta 6 fogamat tömték, és 2-t gyökérkezeltek. Iszonyatosan elromlottak a fogaim terhesség alatt (30. hetesen begyulladt egy fogam, gyökérkezelni kellett azt is). Vérvételre el kéne menned, vérszegénység is okozhat rossz fogakat (nálam ez az oka, nem szívódik fel a vas, csak ha intravénásan kapom, vagy ha vért kapok).
2017. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogselyem, fogköz tisztító és elektromos fogkefe a legjobb.
2017. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves volt a lányom múlt héten, jövő kedden megyek fogdokihoz, felül a két hátsó hátsórésze lyukas, letört, több lyukas, az ínyem vérzik... szóval igen, sajnos más is van így :( Ja, és mellé pm alulműködés, ami D-vitamin hiánnyal jár együtt, és a D-vitamin kell a kálcium megkötéséhez ... :(
2017. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!