Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik dohányoztak és várandóság...

Akik dohányoztak és várandóságuk alatt/ elött tettétek le a cigit? Volt veletek is ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerű a kérdés:)

Kisbabát várok és letettem a cigit. Elötte hmm változó, volt h napi 12szál elment de olyan is, hogy csak 5szál. Nyaron több. A leggyengébbet szívtam. Tehát nem voltam egy nagy bagós, hozzáteszem imádtam:) szerettem cigizni..és nem is mondom , h leszoktam.. Csak most egy kis időre félreraktam.


Kérdésem csak annyi, hogy volt/van köztetek olyan aki kb 2 naponta arról álmodik, h cigizik? És többet elszív? Szinte az álmom másrol nem is szól..

És álmomban azon gondolkozok, h úr isten mit tettem, mennyit elszívtam és felkelek és huhh nagyon megnyugszok, h csak álom volt.:)

Nem tudjátok miért álmodom ezt? Ti veletek volt ilyen??


Hozzáteszem tökéletesen elvagyok nélküle. Nem is gondoltam volna....

Nincs elvonási tünetem v hasonló. Jó nem azt mondom, h nem szívnék el néha 1-1et egy jó kávé mellé, de elvagyok...

Nincs feszültség v ilyesmi.



2017. febr. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Amin pozi lett a teszt ra se gyujtottam tobbet, ez 4 hetesen volt! Na onnantol nem is hianyzott mert hanytam egyfeszt. A cigifustot 20 meterrol ereztem... Pppfff felfordult a gyomrom!

Masfel eve szultem, azota se gyujottam ra, nem is akarok, de almodni almodtam arrol h cigizek. Pl terhesen tobbszor is. Olyankoat hogy beleszivok egyet es azonnal megbanom!😬

De szules utan is ha nagy ritkan almodtam rola egy slukk utan merges votam magamra h minek budositettem be vele magam!😃 Mar hoSszu honapok ota nem almodtam vele!

Regen en is imadtam kojtolni, ma mar el se tudnam kepzelni hogy ragyujtsak....

2017. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyes vagyok. Lemaradt: mondom ezt 16 ev cigizes utan!😉
2017. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már a terhesség előtt letettem.

De én is álmodtam ilyet nem 1x és bűntudatom volt álmomban. Szoptatás alatt is volt ilyen álmom.

Amúgy nekem sem hiányzik.

Egy kis vörösbor jobban esne néha, de majd... :)

2017. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Én megmondom őszintén, hogy mikor pozi lett a teszt még 1 hétig szívtam. Nincs rá semmi mentségem. :(

De mikor 5 hetesen mentem a dokihoz és mondták, hogy petezsák embriócsomó meg mekkora, na onnantól egy szálat se szívtam. Most 10 hónapos, szoptatok még.

Nagyon sokszor eszembe jut, hogy de jó lenne rágyújtani, reggel a kávé mellé meg néha-néha. Persze nem teszem :)

Én is parkolópályára tettem, szerettem cigizni. Ha nem fog már szopizni a babócám,nem kizárt, hogy rágyújtok. Aztán lehet, hogy többet nem :D

2017. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt után tettem le a cigit, én is gyakran álmodtam vele, főleg azt, hogy rágyujtottam, pedig tudtam, hogy nem szabadna.

Idén 6 éve, hogy nem dohányzom, de még mindig hiányzik. Tudom, hogy valószínűleg már nem esne jól, de hiányzik a mozdulat és, hogy kimenjek és legyen 5 perc nyugi amíg elszívok egy szálat. :(

Persze nem fogok vissza szokni, ha már ennyit kibírtam. :)

2017. febr. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!