Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laura, Lívia vagy Linda...

Laura, Lívia vagy Linda tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lívia nagyon szép, Laura elmegy, Linda nagyon nem. :)
2017. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem is mint az előzőnek, Lívia a legjobb. Jól lehet becézni (Livi, Vivi stb)és felnőttkorban is vállalható. Akit ilyen névvel ismerek, mind Vidám pörgős emberek.
2017. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 tetszik, főleg a Lívia. Mi a családnév?
2017. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A család név Rácz
2017. szept. 18. 19:02
 15/21 anonim ***** válasza:

A családnévhez számomra jobban tetszik a Laura. Igaz, elterjedt női név az országban, de szerintem a családnévben található mély magánhangzóhoz jobban passzol a mély magánhangzókkal rendelkező név.

Egyszerűen jobban hangzik a Rácz Laura számomra.

2017. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Laura
2017. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Rácz Laura
2017. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lívia a legjobb.
2017. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lívia vagy Laura, a Linda nem tetszik.
2017. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Lauránál a legkevésbé zavaró a két név találkozása; a Laura és a Linda tetszik, a Lívia nem. Szóval ezek közül így simán, mindenképpen szerintem a Laura, hogyha nem kerül be közéjük semmi. Vagy még a Melindánál passzolna, ott viszont jobban, mint a Lauránál. Szóval Melinda, Laura, utána Linda, utána Lívia. Én így raknám sorrendbe őket. Amúgy egyébként, bármelyik passzolhat, csak a "C", meg az "L" hangok a találkozásnál nem olyan kellemesek, szóval, hogyha beraknánk közéjük pl valami rövidet, pl Éva, nem is lenne nagyon feltűnő ott, bemutatkozásnál a 2. maradna meg jobban, arra terelődne a figyelem; és egy ilyen név, mint pl Éva, feloldaná, hogy a cé meg az L nem hangzanak olyan jól egymás után. Mert pl nekem az Éva nem tetszik, de jó név, okés név. Meg még pl az Ida jutott eszembe, de az nem passzol. Leával/ Liával meg talán pl túl sok lenne az L, meg nem tudom, lehet, picit olyan hatása is lenne, mintha nem tudná eldönteni, hogy most akkor melyik. Anna még esetleg passzolhat oda. Kinga is esetleg, de az már megint hosszabbodik, de amúgy többszótagosoknál is van, csak ott meg elterelődne a hangsúly arról, hogy megszólításra a 2. keresztnevét használja. Olga is jó lehetne még pl esetleg. Vagy nemtom, pl Edna, Emma
2017. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!