Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik Zimány Linda...

Nektek tetszik Zimány Linda alakja?

Figyelt kérdés

Ilyen alakom van, mellem is kb ekkora csak talán a lábam formásabb és alacsonyabb vagyok sokkal(165cm)...Engem eléggé zavar hogy a felsőtestem nem valami hosszú és a csípőm is széles.Ti mit gondoltok erről a testről?

[link]

[link]

[link]

olyan rövid a felsőtest :/... a szép az szerintem ilyen: [link]



2012. máj. 28. 14:29
 1/6 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy ezzel nem tudok mit kezdeni...hiába gyúrok meg diétázok...ez ilyen és kész :/
2012. máj. 28. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy 165 centis nőnek nem is lehet túl hosszú felsőteste. amúgy az első 3 kép amit linkeltél sokkal nyúlánkabb, mint az utolsó. Annyi a különbség, hogy az első kissé "puhább" az utolsó kidolgozottabb. De simán meglehet, hogy az utolsó csaj még alacsonyabb is.

Én 167cm vagyok, nekem hosszú a felsőtestem, a lábamat viszont rövidnek érzem. Tudod miért? Mert nem izmosak, és nem vékonyak a combjaim.


De nálad az is lehet, hogy természetesen rövid a felsőtested, és a lábaid viszont hosszúak. A felsőtest rövidséget kompenzálhatod egy testhezálló csípőtől lejjebb érő felsővel.

2012. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg az a baj, hogy gyönyörű tested van?

Nem szurkálódni szeretnék, de a képeken Zimány Lindának nagyon jó alakja van (na jó, a melle nem az ő érdeme, csak hogy gonoszkodhassak picit), és ha neked is olyan, légy rá büszke!

2012. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első kettővel
2012. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alakja nagyon jó, az arca már közel sem annyira...
2012. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
széles a csípője és vastag a combja, a melle meg túl kicsi.
2012. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!