Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is írogat egy illető...

Nektek is írogat egy illető privibe?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik kérdésemhez írt privibe, hogy érdekelné hogy hogyan nevelem a lányomat. El szoktam e verni stb. Mondom nem értem miért érdekel meg hogy jön a kérdés témájához ez. Azt mondta csak érdekel hogy hogyan büntetem. Mondom nem szeretnék ilyenekre válaszolni vad idegeneknek, akik privibe irogatnak de nem szoktam megcsapni. Erre jön egymásik kérdés "miért, sajnálnád ha kikapna?

Mit akar? Valami zsizsi0000 írogat


2017. szept. 19. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami debil. Tiltani kell . Nekem egy taposós írt csak.
2017. szept. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem írt, de tiltsd le. Az ilyen elmebeteg, erre gerjed!
2017. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivasd meg. Irjál hülyeségeket, kamu dolgokat neki.
2017. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyanokat írt már többször is valaki (tök nem kapcsolódó kérdéseknél ráadásul), hogy hogyan magyaráznám el egy gyereknek, hogy mi az erekció, magömlés, orgazmus. Szerintem valami hülye erre recskázik otthon.
2017. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy szoptatással kapcsolatos kérdéshez írt válaszomra jött egy privát üzenet, hogy van-e facebook-om.

Undorító beteg emberek vannak.

2017. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket egyből tiltom.

Nem pazarlom a drága időmet elmebeteg perverz emberekre...

2017. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem, olyat írtak, hogy meséljem el hogyan kell egy fiút kielégíteni, mert nem meri otthon megkérdezni
2017. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szoptatós kérdésre válaszoltam és valami hülye írt,hogy mekkorák a melleim,meg,hogy rég kóstolt anyatejet és reméli hamarosan fog stb.Perverz idióta.Tiltottam is rögtön.De találkoztam már más esettel is csak ez a legfrissebb.
2017. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!