Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevek tetszenek/nem...

Melyik nevek tetszenek/nem tetszenek ezek közül?

Figyelt kérdés

Fiú nevek: Brúnó, Hugó, Donát, Lénárd, Armand

Lány nevek: Júlia, Gréta, Emma, Flóra, Gerda

Ha esetleg unatkoztok vagy van kedvetek ki fejteni akkor az is érdekelne hogy ismertek-e ilyen nevű embereket, vagy hogy milyen kategóriába sorolnátok a neveket (pl egyáltalán nem tetszik, elmegy de én nem választanám, vagy tetszik)

Köszönöm előre is



2017. szept. 20. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Donát tetszik, Lénárd, Hugó vállalható abszolút, de nem adnám, Brúnó, Armand nem tetszenek.

Júlia, Flóra, Emma szépek, Gŕéta, Gerda is normális nevek, amiket amúgy én nem adnék. Csak távoli ismerősök közt vannak ilyen nevűek, ill. egykét ovis-iskolás társa a gyermekeimnek.

2017. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a férfinevek egytől egyig borzalmasak. Brúnó kutyanév, Hugó a víziló stb. Jajj...
2017. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
42%

Barátnőm macskáját hívják Brúnónak, úgyhogy én arra aszociálok, nem adnám a gyerekemnek. Fiúk közül a Lénárd és az Armand tetszik, előbbit ismerek is, egy pár hónapos kisbaba.

Lányok közül nekem eleve az Emma a favorit, de a Gerdán kívül a többi is szép és hívnám így a lányomat.

2017. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Fiúnevek közül egyik se, lány nevek közül az Emma és a Gerda tetszik.
2017. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A fiúk nekem nagyon nem, a lányok közül az Emma és a Gréta tetszik, de egyiket sem adnám, mert sajnos rengeteg van belőlük.
2017. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Lánynevek terén azonos ízlésünk van, a felsoroltak közül mind tetszik, az abszolút győztes a Gréta.

A fiúnevek közül a Lénárd tetszik.

2017. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Egyedül a Júlia, Emma tetszik. Minden más név borzalmas.


Húgó víziló, Brunó kutya, Donát majdnem Donáld kacsa, Hoszé Armandó, bélFlóra, Gréta kréta, Gerda verda.


Mondjuk a Lénárd még úgy ahogy elmegy.

2017. szept. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Donátot, Hugót és Armandot is merek. Ebből csak a Donátot adnám.

A lány nevekből ismerek: Júliát (igaz hogy egy lengyel kislány, magyart nem), Flórát és Gerdát. Ebből csak Gerdát adnám, bár lehet hogy elfogult vagyok, így hívják a legjobb barátnőmet :)

2017. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Armand, Lenart elmegy, Flora szerintem szep, az Emma nem rossz, a Greta elmegy, a tobbi nem tetszik.
2017. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

Fiúnevek közül a Lénárd nem rossz, a Hugó és Donát még elmegy. A többi nem tetszik

. Az armand olyan szappanoperás Armandó, a brúnó meg nekem kutyanév.

Lánynevek közül a Júlia csak azért nem tetszik, mert egy kislányhoz, fiatal lányhoz szerintem nem illik, az nagymamás. A Gerda sosem tetszett. A többi jó, bármelyiket el tudnám képzelni akár az én gyermekemnek is.

Nekem amúgy kedvenc fiúnevem a Benett, lány pedig a Nerina.

2017. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!