Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevek tetszenek/nem...

Melyik nevek tetszenek/nem tetszenek ezek közül?

Figyelt kérdés

Fiú nevek: Brúnó, Hugó, Donát, Lénárd, Armand

Lány nevek: Júlia, Gréta, Emma, Flóra, Gerda

Ha esetleg unatkoztok vagy van kedvetek ki fejteni akkor az is érdekelne hogy ismertek-e ilyen nevű embereket, vagy hogy milyen kategóriába sorolnátok a neveket (pl egyáltalán nem tetszik, elmegy de én nem választanám, vagy tetszik)

Köszönöm előre is



2017. szept. 20. 23:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Brúnó: Alapvetően jó név, de túl elvont ahhoz, hogy gyereknek adjuk.Sajnos ezzel névvel csak állatokat ismerek, kutyát,macskát és teknőst,emiatt én nem adnám.


Húgó: Szintén jó név, de nekem túl idegen hangzású magyar gyereknek,szóval elmegy,de én nem adnám.Nem ismerek ilyen nevűt, külföldi filmekben szoktam hallani.


Donát: Picit kisfiús hangzású, de szép név, vállalható név, nálunk nincs a listán, de tetszik, jó választás. Egy 14 év körüli fiút ismerek ezzel a névvel, rendes srác.


Lénárd: Teljesen vállalható név, szintén nincs a listán, de jó választás.Nem ismerek ezzel a névvel senkit.


Armand: Szép név, régebben listás volt, de már nem tetszik annyira.Ezek közül vagy ezt vagy a Lénárdot adnám.Ismertem ezzel a névvel egy roma fiút, de most ismerek egy cuki, 7 éves kisfiút:-)


Júlia: Hagyományos hangzású, de aki az ilyen neveket részesíti előnyben annak nagyon jó név. Tetszik, bár nem listás.Sok lányt, nőt ismerek ezzel a névvel,gyereket is felnőttet is.


Gréta: Nagyon szép név, adnám is,listás név. Regebben ismertem ezzel a névvel egy lányt, de először Greta Garbo jut róla eszembe, akit imádok:-)


Emma: Nálam közepes,semleges név, semmi extra, de teljesen viselhető . Mivel így hívják anyósomat is, igy nem adnám. Rengeteg Emmát ismerek, van közöttük mindenféle korosztály, személyiség stb.


Flóra: A virágok istennőjét hívják így, tehát nem lehet mellé lőni vele, szép hangzású, divatos név.De engem nem fogott meg különösebben,ráadásul volt egy nagyon unszimpatikus Flóra nevü iskolatársam, így nem adnám.Most sok gyereket ismerek,akit így hívnak.


Gerda: Szintén listás, gyönyörű név:-) .Nem ismerek egy Gerdát sem.Nagy gondban vagyunk, hogy ezt vagy a Grétát válasszuk-e, mindkettő nagyon tetszik, én azt javaslom ti is ezek közül válasszatok, esetelg ha szeretietk a dupla neveket szép lenne őket kombinálni a többi nevetekkel,pl.Gréta Júlia, vagy Gerda Flóra nagyon szép lenne.


Ami még nekem tetszik:

Kornél, Zsombor,Ármin,Marcell,Botond


Nóra,Olívia, Elza, Maja, Szonja.

2017. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egyik sem tetszik. A fiú nevek borzalmasak, ne haragudj. :(

Lány nevek közül nekem csak Emma és Flóra tetszik.

2017. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tetszik a Júlia és a Flóra :)
2017. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem az Armand és az Emma tetszik, de az elmúlt 4 hónapban 1 rokonom és 2 ismerősöm nevezte el a kislányát Emmának :D
2017. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

Brúnó és Hugó nálunk kutya név. Lénárd és Armand egyáltalán nem tetszik. A Donát viszont szeribtem nagyon jó név. Tetszik és adnám is.

Júlia és Gerda számomra ódivatú. Emma túl külföldies,Flóráról mindig a bélflóra jut eszembe. Gréta viszont az egyik kedvenc nevem,értelemszerűen adnám is:-)

Tehát a választásom Donát és Gréta.

2017. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Brúnó-a kutyusom neve így nem tudok elvonatkoztatni

Hugó-egy volt osztálytársam neve, bunkó kövér fiú volt, utáltam, így a név se szimpatiku

Donát-nekem semleges, nem rossz, bár én nem adnám, de legalább nem tipikus tucatnév

Lénárd/Armand-két kedvenc nevem

Júlia/Gerda-szintén két kedvencem szépnek, nőiesnek tartom őket

Gréta-nem rossz de nekem kislányos

Emma-szép név, de eléggé gyakori

Flóra-ugyan az mint a Gréta

2017. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Barátnőm macskáját hívják Brúnónak, úgyhogy én arra aszociálok, nem adnám a gyerekemnek. Fiúk közül a Lénárd és az Armand tetszik, előbbit ismerek is, egy pár hónapos kisbaba.

Lányok közül nekem eleve az Emma a favorit, de a Gerdán kívül a többi is szép és hívnám így a lányomat.

2017. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A lányok mind tetszenek, a fiúk közül a Hugó nagy kedvencem, a Brúnó nem rossz, a többi nem tetszik.
2017. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Donát.

Gerda,Gréta,Flóra.

Ezek a nevek tetszenek.

2017. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Brúnó: Amúgy nem rossz név, bár elsőre én is inkább kutyusnak tudnám elképzelni. Öcsémnek volt egy ilyen sulis társa általánosban, ő volt az egyetlen az iskolában, akit így hívtak (elég nagy suli) :D Szóval nem sokan adják. A gyerek személyiségéről nem tudok semmit. Nálam ez elmegy kategóriás név, én nem adnám a fiamnak.


Hugó: Nagyon nem tetszik, valamiért taszít ez a név, nem tartom szépnek. Nem is ismerek ilyen embert.


Donát: Szerintem ez egész jó név, tetszik, mondjuk én ezt se adnám, de nekem már van elképzelésem, hogy hogy hívják majd a gyerekeimet és nem ilyesmi nevet gondoltam neki(k). :D Egy fiút ismerek, a volt osztálytársam barátját. Villamosmérnöknek tanul most egyetemen, okos, intelligens, kicsit szerény és visszahúzódó, de amúgy szerethető. Igaz, nem jelent semmit, de azt megemlíteném, hogy ő homoszexuális.


Lénárd: Nagyon tetszik, ezt adnám is a gyerekemnek! :) Volt évfolyamtársamat így hívják, ő mondjuk nagyon nem szimpatikus, de ez nem befolyásolna. A munkahelyemen az egyik főnököt is így hívják, normális, udvarias, segítőkész, egészen erős személyiség. Többnyire szereti mindenki. :) Még egy nagyon távoli ismerősöméknek hívják így a kisfiukat (nemsokára lesz 3 éves). Róla nem tudok nyilatkozni, csak képeken láttam a gyerkőcöt, de aranyos, huncut kisfiúnak tűnik :D


Armand: Nem rossz, elmegy kategória, de én nem adnám. Kautzky Armand jut róla eszembe, ezáltal a James Bond című film. :D Amúgy nincs vele gond, teljesen vállalható névnek gondolom. Ilyen nevű embert nem ismerek.


Júlia: 3-4 éves kislánynak tartom ideálisnak, meg 40 év felett. :D Ezáltal olyan fura név nekem. Nekem nem tetszik, nem adnám, de igazából nincs vele baj, teljesen vállalható, ha valakit így hívnak, csak nekem nem nyerte el a tetszésemet. Kicsit olyan régiesnek érzem, mint a Mária, Ilona. :D Egy 13 éves lányt ismerek, akit így hívnak, aranyos, kedves lány, szeret sportolni. Sokkal többet nem tudok róla.


Gréta: Tetszik és talán adnám is, bár lány nevek közül is más jellegűt képzeltem a gyerekemnek. :) Szépnek tartom, bár sokan a kréta szóra asszociálnak, ha meghallják. A szembe szomszédunk 8 hónapos kislányának ez a neve, nagyon cuki baba. Amúgy mostanában egyre többen adják ezt a nevet, kicsit felkapott lett, bár inkább ez legyen felkapott, mint a Fahéj, Kandida meg a hasonló borzalmak, amiket mostanság engedélyeztek. :S


Emma: Nem rossz név, én mondjuk nem adnám a lányomnak. Ez még felkapottabb most, mint a Gréta, nagyjából olyan már, mint a Jázmin meg a Hanna, mondjuk ennek ellenére én nem ismerek ilyen nevű embert.


Flóra: Szép név, nekem nagyon tetszik. :) Ha úgy adódna, akkor adnám a gyerekemnek, de nem ez a favorit nálam. :D Egy ismerősünk 16 hónapos kislányát hívják így. Nagyon cserfes, eleven kislány. Aranyos is, kis bájos. :) Egy régi évfolyamtársamnak is ez a neve, okos lány, csak kicsit beképzelt.


Gerda: Nem tetszik, ez is olyasmi nekem, mint a fiúnevek közül a Hugó. Valamiért nagyon taszít. :/ Nem ismerek ilyen nevű embert.

2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!