Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarják a szüleim...

Miért akarják a szüleim elvenni tőlem és a páromtól a babánkat?

Figyelt kérdés

Olyan nyolc évvel ezelőtt átestem egy súlyosabb betegségen, aminek még mindig érzem a mellékhatásait. Rettenetes fejfájással, szédüléssel élek nap mint nap, de ÉLEK! Most már tovább szeretnék lépni, megtaláltam a párom és már gyereket várunk. A szüleim viszont minden nap akadályokat állítanak elém, azzal: "Ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor mi lesz veled, ha jön a baba?"

Ki vagyok téve annak, hogy nehéz dolgokat emeljek, tisztítószerek illatát szagoljam, ahogy azt az anyám/nagyanyám is tette anno. De ha a ház már csillog, nem kaphatok néhány súrolás mentes napot?



2017. szept. 21. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ez miért homoszexuális kategória?

A terhesség első hetei ilyenek.

De nem is kéne nehezet emelni mert vetélni fogsz.

Nem vehetik el a Babádat Nyugi.

Ha nem drogozol nem iszol ,anyagiak rendben és mindene meglesz a picibabának Senki nem veheti el tőled.

23 N

2017. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor fiú vagy vagy lány?
2017. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint velük éltek?

Akkor először is el kellene költöznötök ketten a pároddal. Akkor annyit takarítasz, amennyit akarsz, és senki nem szól majd bele, mit csinálsz és mit nem.

Amúgy meg ettől nem kell megijedni. Engem is rioagattak terhesség alatt akiknek volt már gyerekük. Van aki ezt élvezi, de amúgy nem lesz veled semmi. Majd belejössz, megszokod, mindenkinek sikerült eddig. Először is légy önállóbb, ne hagyd, hogy dirigáljanak neked, ha felnőtt vagy már.

Sok szerencsét!

2017. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!