Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen baba babonakrol hallott...

Milyen baba babonakrol hallottatok? Ki hisz benne?

Figyelt kérdés
Mennyi igaz abból hogy ha a kicsi meglátásom magát a tükörbe akkor nem jön ki a foga.
2017. szept. 24. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Anyukám mindig meséli, hogy a húgom első pár hónapjában soha, de soha nem aludt normálisan. Mikor átjött a nagymamánk egyszer, megkérdezte miért nyügös a húgom. Anyukám mondta neki, hogy nem tud aludni.

Nagymamám a húgom fürdetőkádjához ment és megkérdezte, miért borította ki anya a fürdetővizet. Neki úgy tanították, nem lehet kiborítani a baba fürdetővizét, mert kiöntöd az álmát. :) Azóta nem önti ki anya, alszik is a húgom. Nem momdom hogy emiatt, lehet a véletlen műve is, ennek ellenére szerintem aranyos sztori. :)

2017. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
És azóta hány éves a húgod? És uszodátok van-e a ki nem öntött vízból? :D
2017. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván felnőttek vagyunk már. :D Egy baba fürdetővize nem sok, nyilván le lehet engedni a lefolyón.
2017. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem, nem értem a technikáját ennek a dolognak. Kiönteni nem szabad? De leereszteni igen? Vagy reggel már kiöntheti az ember, ha felkelt? :)
2017. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, ha a kicsi meglátásom magát?????
2017. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ha az érettségiig eljutottál, akkor te magad is tudod a választ.
2017. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Tuti, ezert van annyi fogatlan ember :D
2017. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező az érettségiig SEM jutott el, de fogalmazni azt nem tud.
2017. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nézzünk csak..kb.egy embernek sem lenne foga, a fogorvosok pedig, hogy nehogy csődbe menjenek ádáz harcot folytatnának a tükörgyárosok ellen, és hamarosan eljönne a világvége.
2017. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miert kell ennyire bunkonak lenni en kerek elnezest hogy kijavitott a telefon es nem vettem eszre de ahogy elnezem ti a bunkosagbol eltek.! Undorito persze ha ti hibaztok semmi baj igaz. Ember vagyok az emberek hibaznakde lehet hogy ti tokeletesek vagytok de akkor biztos nem ember ilyen gyerekenek milyen elete lehet...
2017. szept. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!