Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha hányós vagy akkor...

Hogyha hányós vagy akkor kisfiad lesz. Milyen együgyű technikákat hallottatok a baba nemének meghatározására?

Figyelt kérdés

Én eddig csak a has formájából való következtetést ismertem, de mivel fiatal még a terhességem, ezzel nem nyaggatnak. Tegnap egyik barátnőm rákérdezett, hogy rosszul vagyok-e, mondom, hogy egyáltalán nem hánytam még. Erre rávágja, hogy akkor biztosan fiú lesz! Mikor mesélem az ismerőseimnek, egyöntetűen mindenki azt mondja, hogy ők is így tudják :) Elmosolyodtam, és témát váltottam.


Nem tudom felfogni, hogy valaki lát logikát ebben :)


Milyen technikákat hallottatok még, készüljek fel, ha jönnek a további ötletekkel :)


2016. júl. 3. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha édeset kívànsz ilyen lesz, ha sósat olyan (nem emlèkszem melyik melyik)

Szerintem mind hülyeség!

1 lànyom és 1 fiam van, sosem volt ilyen kívànós dolog nàlam úgyhogy nem tudom hogy "bejött volna-e", de tény hogy a fiamnàl csak előre nőtt a hasam, egész egyszerűen azzal magyarázható hogy úgy szétment a hasfalam mint a nyavaja, izom mintha sosem lett volna stb

2016. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezt sem ismertem még, de nagyon jó :D

Felkészülök rá előre!


Én abban sem hiszek, hogyha peteérés előtt fogan, akkor lány, ha alatta akkor inkább fiú és ha utána akkor fiú.

2016. júl. 3. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Folyamatos rosszul létek gyotornek es hanytam is már párszor. Tuti fiú lesz, ha lehet hinni az ovu elott/kozben/utan dologbak.



Baratnom egyszer lett rosszul a Gravidatol...semmi problemaja nem volt egesz terhesseg alatt es lanya szuletett....

2016. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Enazt hallottam, hogy a rosszulletek a lanyra utalnak :D meg a puffadas is.
2016. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél rengeteget hánytam. Lány lett.

Mostaninál (33. hétnél vagyok), max gyógyszerektől hánytam, kb 5x. És megint lányom lesz :D

2016. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem volt semmi bajom, nem voltam kívánós, kerek nagy hasam volt/van. Az első fiú, most lányt várunk.

Annyi, hogy a fiam pont középidőben fogant, a lányunk hamarabb.

2016. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál nem hánytam uborkát kívántam meg dinnyét. Hatalmas hasam volt.

Most fiam lesz uborkát és dinnyét kívánok nem hánytam vele sincs semmi bajom. A hasam szép nagy. :)

15hkm

2016. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha Elszivja a szepseged (hajhullas, fogakromlasa, pattanasok, zsiros haj, szaraz kez) akkor lany. Sztem ez marhasag.:)
2016. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel végighánytam a 12 hetet, lány lett. A másodikkal egyszer sem hánytam, fiú lett, most a harmadiknál szintén végighánytam 16 hetet, kislány lesz. Ami a szép az egeszben h mindenki azzal jőn milyen hegyes a hasam biztos fiú lesz 😁 hát nem. Tuti kislányunk lesz heteken belül.
2016. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod, az o szuleik koraban nem letezett genetika, biologia oktatas is gyerekcipoben jart. Nem volt antibiotikum, az emberek egy eves koruk elott meghaltak csak ugy. Ha nem, 18 eves koruk alatt, ha nem, akkor mar jok voltak.


A nep talalt megoldasokat a jelensegekre, amiket nem ismertek. Ezert vannak ezek.:) Anyosom is hisz ezekben.

2016. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!