Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Épített zuhanyfülke alá lehet...

Épített zuhanyfülke alá lehet tenni padlófűtést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, csak értelme nincs...
2011. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én azért tudnám értékelni néha :D

szerintem lehet, de egy szakember pontosabb választ tud adni.

2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van!
2011. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: szerinted miért nincs értelme? Úgy hallottam, hogy az épített zuhanyfülke elég hideg tud lenni.Vagy ez nem igaz?
2011. márc. 21. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen hideg tud lenni! Nálunk az egész fürdő alatt mennek a csövek nyilván, így zuhanyzó alatt is! Mi nagyon szeretjük!
2011. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet tekerni, bár ilyen jellegű kérést még sosem kaptam. WC-k, kádak, zuhanytálcák alá sem szoktunk tekerni....


De lehet, miért ne lehetne?!

2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, a rendes zuhanytálca alá nem kell,mert az nem olyan hideg.De gondoltam azért a csempe elég kellemetlen lehet...:)
2011. márc. 22. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:

második vagyok.

mivel társasházban élek, (így padlófűtés megoldható) ezért én naponta szembesülök vele, hogy milyen hideg a zuhanyfülke padlója :D nyáron még jó is, na de télen :D persze a forró víztől hamar bemelegszik, de az az érzés mikor belelépsz fürdés előtt : megrázó :D


szóval ha van rá módotok, akkor ajánlom, h legyen alatta fűtés. ja, és gyorsabban fel is szárad, tehát a penésznek is kisebb az esélye.

2011. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én ha tehetném, még a kád alá is tetetnék. nálunk nincs, elsőn lakunk, alattunk átjáró, valami irgalmatlan hideg a fürdő járólap, a kádban még forró vízben ülve is érezni, hogy milyen hideg jön fölfelé.
2011. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Épített zuhanytálca alá is ugyanúgy lehet tenni padlófűtést, mint bárhová. Így meleg kőre lépsz mezténláb. A kád alá már csak akkor van értelme (sőt kell), ha a kád hideg fal mellé kerül, feltéve, ha padlófütést tervez a fürdőbe. Csak a kád alá fölösleges, inkább leszigetelni az oldalát, és az alját.
2011. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!