Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem korai, hogy áll a kukaca...

Nem korai, hogy áll a kukaca majdnem 2,5 évesen?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már. Főleg amikor csikizem. Nappalra már nincs pelus viszont estére van. Este amikor átcseréltem a pelust mert átázott akkor nagyon állt a kukaca. Kb 10 percet várnom kelett mire rá tudtam adni a pelust, mert ha úgy adtam volna rá ugye felfele áll és akkor kipisil lehajtani meg ugye ugy bem tudom. Aludt közben. Veletek is előfordult az ilyen?
2017. szept. 25. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy eddig nem vetted észre. Már pár hónapos korukban is vanerevedésük. Semmi köze a szexualitáshoz.
2017. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már kb 1 hetes kora óta napi többször észlelem, fura, hogy te nem.
2017. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy köze lenne a szexualitáshoz. De észrevettem de neki akkor volt amikor pisilnie kellett. Viszont most nem pisilt.
2017. szept. 25. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknál ez így megy, működik a szerszám, ennyi :) Teljesen normális.
2017. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most tunt fel ???? Eddig ki pelenkazta?

Mar az anyamehben is all nekik, es az ujszulotteknel is.

2017. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!