Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességben nem ártott...

Korai terhességben nem ártott a babának majdnem egy tábla alkoholos csoki?

Figyelt kérdés

Nagyon megkívántam, jó ízűen majszolgattam, amikor is ránéztem és megláttam, hogy a marcipános csokiban van egy kevés alkohol is.

Ugye ez nem árt a babámnak?


2015. ápr. 1. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Húú. Ez kemény..

Nem, nem árt neki!

2015. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi alkohol lehet abban.... Nem ártott.
2015. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért hiszitek, hogy minden megárthat a babának? Még az sem ártana meg, ha meginnál egy pohár szeszt néha.
2015. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért hisszük, mert folyamatosan arról szól a fàma, hogy minden árt a babának. De főleg a szesz és a cigitüst...

még minimális szinten sem ajánlják.

Köszi a válaszokat@

2015. ápr. 1. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
4-es, azért a saját gyermekünk egészségével nem fogunk játszani. Inkább eltúlzok valamit minthogy kockáztassam a baba egészségét...
2015. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem ártott! Boldog babavárást Neked, ismeretlenül is! Kérlek, lazíts egy kicsit, ne nézd mindig azt, mi árthatott! Ha normális életet élsz, normál kajákat eszel, hidd el, nem fog semmi sem ártani! A néhanapján (nem rendszeresen)elfogyasztott 1-1 pohár pezsgő, vörösbor sem árt, hidd el!

Egy 4 gyerekes, érettebb asszony

2015. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szülinapomon két hete még bort is ittam egy pohárral! 13 hetes vagyok! Szóval nem, valószínű a csoki nem ártott.
2015. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 1. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:

De ha komolyan aggódsz, akkor miért laikus embereket kérdezel,itt a gyakori kérdéseken? miért nem az orvost, amikor legközelebb mész hozzá?

Ez már túlzás, komolyan mondom.

Hajrá,mehet a lepontozás. :D

2015. ápr. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!