Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a név?

Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz de egyenlőre még nem sikerült meg egyeznünk. A párom Borókát szeretne én pedig Borbálát. A Borbála névhez értelmileg is kötődöm. Párom szerint viszont öreges. Kis korában így is úgy is Borinak foglyuk becézni. Nektek mi a véleményetek?

2017. szept. 25. 09:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi.... olyan nevet válasszatok, amit le is tudtok írni :'D :'D :'D
2017. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egyértelműen a Borbála tetszik, nem gondolom "öregesnek", vagy ilyesmi. A Borókát egy ilyen "sztenderd" újhullámos divatnévnek látom, de az akkor is egy növény bhasszus, nem egy ember neve.... ennél rosszabbak sztem már csak az Eperke, Őzike, és hasonló furaságok lehetnek.

(Megjegyzem 27 éves vagyok, szóval nem egy nagymamikorban lévő valaki véleményét írtam...)

2017. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Borbáláról a Szafi című mesében a kecske jut eszembe😅😅😅, borzalmas.A Boróka jobb, de akkor már inkább Boglárka vagy Bíborka.
2017. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

"foglyuk" :D:D:D


Boróka nekem jobban tetszik.

2017. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon csúnyának tartom a Borókát, nm adnék növénynevet a gyerekemnek. A Borbála jó, biztos hogy különleges lenne ezzel a névvel.
2017. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, barátnőm Borbála és Borának hívjuk.
2017. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. A Boróka divatosabb most, de én nem adnék ennyire becézett alakot mert nem lesz örökké gyerek és egy felnőtt ügyvédnek meg eléggé komolytalan név a Boróka.
2017. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
53%
Kompromisszum,szerintem legyen Bíborka, nekem mindkettőnél jobban tetszik.
2017. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Bíborka se jobb a Borókánál...Ha nem tudtok kiegyezni, akkor keressetek egy harmadik nevet.
2017. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik rettenetes, a Boróka, a Borbála és a Bíborka is soha nem adnám a gyerekemnek egyiket sem. Remélem viszont nyelvtanból nem te fogod korrepetálni a lányodat...
2017. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!