Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a név?

Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz de egyenlőre még nem sikerült meg egyeznünk. A párom Borókát szeretne én pedig Borbálát. A Borbála névhez értelmileg is kötődöm. Párom szerint viszont öreges. Kis korában így is úgy is Borinak foglyuk becézni. Nektek mi a véleményetek?

2017. szept. 25. 09:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik a Borbála név. Elegáns, igazi klasszikus, kellemes hangzású, komoly, kiegyensúlyozott név. Én a Borit nem bírom, szerintem olyan olcsó. Borának hívnám, vagy Borcsának.


Zizzen a

szívemen

szerelem

szőrszála,

ha hallom

a neved,

Borbála,

Borbála.


Nekem folyton ez a vers jut róla eszembe, elég hosszú(nem másoltam be az egészet), de az eleje a legjobb.


A Boróka becézett hatást kelt, olyan üresnek érzem.

2017. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a Borbála név, így hívják a nagymamámat, és Borinak szólítják. De ő spec nagyon utálja a nevét, és azt mondta, mindig is azt szerette volna, ha Borókának becézik. :)))
2017. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Bori, a foglyuk :)


Bocsi-Bocsi. Nekem a Boróka tetszik jobban ezek közül, de nem annyira, hogy adjam is névként. Én egy harmadik Bor-os nevet ajánlanèk fel a páromnak, ha nem tudnánk megegyezni.

2017. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
7%

A Bora nem tetszik?

Nagyon szép és modernebb.

2017. szept. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%
A Bora szép?:-D Halálra szekálnák a gyereket, gondolj bele. Hogy hívnak? Szabó Bora. Nem azt kérdeztem kinek az alkoholja vagy hanem hogy mi a neved.
2017. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És a Borka? Az lehet kompromisszum. Amúgy én vagyok az egyetlen ebben az országban, aki nem gondolja öregesnek a Borbálát?
2017. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ismerek Borát.

Ez a neve így.

Sosem csúfoltàk sehol.

2017. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26os, nyugi, én se gondolom öregesnek, és a becézéseivel nagyon vagánnyá tehető. Nem kell leragadni a Bori, Borcsa, Boriska vonalon.Ezerszer szebb mint a Boróka, legalábbis nekem..valahogy mindig bugyutának találom a növényneveket embernek.
2017. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem a Borbála nem tetszik, a Boróka viszont mindig az egyik kedvencem volt.
2017. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!