Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párommal akkor szexeltünk...

Ha a párommal akkor szexeltünk mikor pete érésem volt nagy esély van arra, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

Gumi nélkül szexeltünk, de nem élvezett belém.

Utólag néztem, hogy pont azon a két napin volt mikor pete érésem volt.


2017. szept. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, optimális körülmények között 25%. Mivel nem élvezett beléd mégsem,valamivel kisebb.

De! Ha gumi nélkül szexelsz, mindig van esély rá. Hogy pontosan mennyi, igazából nem számít, lehet az esély 1% is,mindegy ha te épp benne vagy.

2017. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, bőven van rá esély, szorítok:-) Én egyszer csináltam megszakítással, ráadásul menstruáció végén és sikerült:-D
2017. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha beléd élvezett volna és mindketten egészségesek vagytok, akkor 20%.

A megszakítás tovább rontja az esélyeket.

De ettől függetlenül persze lehetsz terhes.

2017. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem állok neki prédikálni mert én is úgy voltam mindig hogy fu ilyet soha nem csinálnék. Azonban egyszer én is elvesztettem a józan eszem.. és tudom nagy hiba volt. Soha többet. Nem lettem terhes de 1,5 hetet késett és iszonyatosan stresszeltem emiatt. Szóval soha többet újra. Én tanultam belőle egy életre! Mindenképp védekezzetek.
2017. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!