Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyi esély...

Lehetek terhes? Mennyi esély van rá? Mikor teszteljek még?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon szeretnénk habát. Szóval, 25 napos a ciklusom. Aug. 30.-án végeztem a mensimmel. Mensi alatt is együtt voltunk a párommal és már nem védekeztünk, Utána sem egészen 6.áig .A páromnak közbe jött valami és el kellett mennie egy hónapra. Ha jòl számoltam nem a peteérésem alatt voltunk együtt csak az előtt pár nappal. Nem tudom leheteke terhess? Múlt hétvégén csináltam tesztet és negatív lett tudom az még egyáltalán nem biztos mert túl korán csináltam. Néha reggelente erős hányingerem van és a hasam alja is sokat fáj. Szurkáló érzés. És volt rá példa Hogy odébb kellett mennem mert nem bírtam egy bizonyos szagot. Remélem babas vagyok .szerintetek?
2017. szept. 15. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat azért, de ezek a tünetek egyelőre nem jelentenek semmit. Túl korán van.

Nagyon ne éld bele magad, te is írtad, peteéréskor nem voltatok együtt.

Érdemes megvárni, hogy menstruációd késsen 1-2 napot, és akkor tesztelni. Sajnos addig fölösleges.

2017. szept. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de nem sok.

Az biztos, hogy a hányingert nem terhesség okozta, mert akkor már lenne annyi hcg a vizeletben is, amit a teszt kimutat. A vérzés kimaradása után 1-2 héttel szoktak az ilyen émelygős tünetek jelentkezni.


Tesztet akkor csinálj, ha késik a vérzésed! Addig teljesen felesleges. Nem is értem, miért jött divatba, hogy mindenki már a peteérés után sorra lövi el a negatív teszteket (aztán meg gyakorin kérdezgetik, hogy de ugye pozitív?)


Nem szabad ennyire rágörcsölni. Még csak pár napja próbáltoztok! Mi lesz, ha csak fél év után sikerül teherbe esni?

2017. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

50% - vagy igen, vagy nem. A teljesen egeszseges parok akik peteeres kornyeken vannak egyutt is lehet hogy honapokig varnak. Senki nem lat beled hogy Te megtrmekenyultel-e es a jovot sem latjuk, hogy ha nem akkor mikor fogsz.

Tesztelni akkor erdemes, ha mar kesik 1-2 napja mert akkor mar remelhetoleg nem ver at a teszt.

2017. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 .nora válasza:
Sziasztok ! 6 honapja Hogy abba hagytam a fogamzàsgàtlot és babàt szeretnénk. Agusztus 27 Volt az utolso menstruàciom 1 napja. Szeptember 7,8 10 voltunk együt a pàrommal a peteérésem 10.és 11. én Volt . A gond Hogy 12. én Volt szex és fàjt abba is hagytuk és utàn lättam Hogy gyenge rozsaszines bevérzésem volt. 13. àn màr ijen barnàs pecsételös . És nem tudom Hogy mi torténhetett és félek egy kicsit . A Hasam ojkor gyenge görcsölések vannak a mellem Nagyobb lett fàj érzékeny a melbimbom is elméletileg 24. kell Hogy Meg jojjon és a nögyogyàszom csak 2 hét mulva fogod Ha valaki tudnà esetleg segiteni vagy tanàcsot adni Meg köszönném
2017. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ha nem jött össze semmi baj. Próbálkozunk tovább és többet. :)
2017. szept. 15. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!