Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Augusztus 20-án volt ovulációm, és aznap a párom párszor berakta, de előtte lemostuk, megtöröltük, fél perc se volt. A következő napokban voltunk még együtt: augusztus 29.-30., szeptember 2. Szeptember 3-án megjött, 2 nappal hamarabb mint vártam. De a menzeszem 6-7 napos szokott lenni, most csak 5 volt, és kevesebb mint szokott lenni, azonban normális piros színe volt. Szeptember 7-ig menstruáltam, 11-én csináltam egy tesztet ami negatív lett, de nemtudom hogy az már akkor normálisan kimutatta-e vagy nem. Jövőhét hétfőn, azaz 18-án csinálok majd még egy tesztet, az már kimutatná szerintetek ha lenne valami? Szeretnék megnyugodni kicsit. A menstruáció zavar engem. Mi a véleményetek?



2017. szept. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
És azzal mit akartatok elérni hogy előtte megmostátok és megtöröltétek?:-D Max annyi hogy tiszta pénisztől leszel terhes.
2017. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nincs rá esély, hogy terhes vagy.
2017. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lemostuk, megtoroltuk.


Inkabb jard ki eloszor az altalanost.

2017. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira vicces emberek vannak komolyan! 😃 Koszonom a masodik valaszolonak, az elsonek uzenem hogy a raszaradt valadekokat LEMOSTUK IGEN, és utana MEG IS TOROLTUK 😀 Nemtudom miért kell belekotni ebbe a ket szoba, draga harmadik valaszolo, lassan diplomam lesz, a kerdesre pedig nem valaszoltal csak leminosetettel, ilyenek nem kellenek ide, maskor inkabb arra valaszolj amit kerdeznek. Lehet haborogni, de igazam van 😀 Nagypofaju emberek mindenhol
2017. szept. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!