Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 erős, hosszan tartó menstruá...

2 erős, hosszan tartó menstruáció után ugye már nincs esély terhességre?

Figyelt kérdés

Tudom, lerágott csont a kérdés, és van száz hasonló, de szeretném ha kicsit megnyugodnék most már. Szóval nincs nagy okom aggódni, mert nem feküdtem le senkivel védekezés nélkül, nem fogom részletezni. Azóta megjött kétszer, 6-7 napig tartott mindkettő, szép, élénkpiros vér, semmi barnás vagy rózsaszínes beütés.

Na most, nem az érdekel, hogy a szomszéd meg a közös képviselő meg xy végigvérezte a terhességét és csak szülésnél érezte. Ez azért hangyapucányi az sokhoz. Hanem hogy, csak így általánosságban nyugodjak e meg? Nincsenek tüneteim. Mellbimbóm ugyanolyan, világos színű, nem vagyok rosszul, ételek szagától sem, meg hasonlók sincsenek. Igazából azért gondolkodtam el, mert tegnap 8-9-szer pisiltem, bár így visszagondolva kb. minden másfél-órában ittam. Úgyhogy értelmetlen a kérdésem tudom. Csak szerettem volna rákerdezni, mert az utóbbi másfél-két hónapban tisztára depressziós voltam.

20/l


2017. szept. 29. 07:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Vérzés után elmúló pms tünetek (cicifeszülés, derékfájás, kis pattanások stb.).
2017. szept. 29. 07:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Azóta 3-4-szer voltunk együtt, masculant használunk. De ez úgy sem számít most.
2017. szept. 29. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem estél teherbe több, mint 2 hónappal ezelőtt, ha már 2 rendes mensid volt azóta.

Szex után ellenőrizzétek mindig az óvszert, ha nem lyukas, akkor ne izgulj.

2017. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig ellenőrizzük. Köszi :)
2017. szept. 29. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes és ne szexelj többet, az ilyen paragépeknek nem való.
2017. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam parás sosem, csak pont középidő táján történt egy kis baki. :D Köszi.
2017. szept. 29. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes :)
2017. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!