Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is van esély a terhességre?

Így is van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Augusztus 6-án voltam együtt a párommal védekezés nélkül, azelött 3 évig femilux fogamzásgátlót szedtem, amelyet 2,5 hónapja abba hagytam. 9-én kellett volna megjönnie, 10-étöl barnáztam és 12-én megjött rendesen. Vasárnap 20-án lesz 2 hete hogy együtt voltunk. Van remény babára? Annyira izgatott vagyok. Volt már valaki hasonló cipöben?

2017. aug. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megjött rendesen akkor úgy gondolom te is tudod az ,,eredményt,, :(
2017. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor tovább próbálkozunk, nem adjuk fel és egyszer csak sikerül összehoznunk egy kis manót.
2017. aug. 16. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha nem vagy biztos a dologban tesztelni mindig lehet,azzal csak előrébb leszel 😉

Drukkolok hogy mielőbb baba legyen 😄

2017. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod. Tesztelni mindenféleképpen szeretnék, ugyan is a remény hal meg utoljára. Csak reméltem, hogy volt már valaki így és lett belöle baba. Meg olvastam is hogy volt aki terhesség alatt menstruált. Szerinted mikor teszteljek? Jövöhét hétfön már tesztelhetek vagy inkább várjak még egy picit? Köszönöm szépen a drukkolást remélem nemsoká jóhíreket oszthatok meg ☺️
2017. aug. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!