Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az óvszer+megsza...

Mit gondoltok az óvszer+megszakításról?

Figyelt kérdés

A barátommal mikor elkezdtünk nemi életet élni, óvszerrel, megszakítással, pharmatexszel, naptármódszerrel védekeztünk (csak mensi előtt, után csináltuk). A barátom ragaszkodik ehhez, mert nagyon felelősségteljes és tényleg nem hiányozna a "baj". Kicsit mindig csípett a pharmatex de abban a helyzetben akkor annyira nem érdekelt, meg pici idő után el is múlt. De legutóbb fura módon annyira, hogy ordítottam a fájdalomtól és ott megmondtam, hogy többet soha az életbe nem teszek fel ilyet. Mondjuk mondta is a nőgyógyászom, hogy nem ér semmit. A barátom meg is sértődött kicsit, mikor kivágtam a kukába, mondván ő nagyon élvezi, csak elővigyázatos.

Így maradt a másik három. Masculan óvszerünk van, még sosem szakítottunk ki egyet sem. Mindig kiveszi mielőtt elmegy, és marad a mensi előtt-után. Ez így is elég biztonságos? Tudom, hogy az óvszer magában is az, de annyi mindent olvasok itt meg hallok...

De mielőtt rákérdez valaki, természetesen élvezzük mindketten.


2017. szept. 29. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem túlzás. Baba nem lesz az tuti, ha élvezitek, akkor semmi gond.
2017. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon kevesek közé tartoztok, akik rendesen túlparázzátok, de a ti dolgotok. Igen, elég elővigyázatosak vagytok:)
2017. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hülyék vagytok
2017. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a hülye, aki magába engedi mindenféle védekezés nélkül, aztán kiírja, hogy "lehetek-e terhes?", kedves hármas.
2017. szept. 29. 19:25
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
A kettő között azért vannak fokozatok, Kedves Kérdező..
2017. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szeretnénk biztosra menni. Annyi mindenről hall az ember.
2017. szept. 29. 19:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges, inkább ne d.ugjatok, ha ennyire hülyék vagytok, aztán akkor tuti nem leszel terhes.
2017. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Mondasz valamit! Ti picit okosabbak vagytok.

#3

2017. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez túlzás tényleg :D

Elég lesz bőven!sőt akár még beléd is élvezhet.

De ez a két védekezés bőven elég.Nehogy aztán a tulvedezes miatt legyen baba :P

2017. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért annak is utána nézhetne a barátod, hogy a Pharmatex-ben lévő klór, stb nem károsítja-e az óvszert. Szerintem nem is szabad együtt használni, ha meg válsztani kell, akkor nyilván a gumi.
2017. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!