Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Védekezés? Manapság mindenki...

Védekezés? Manapság mindenki óvszer, és tabletta mellett lesz terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, nem vitát szeretnék nyitni.

Közel egy hónapja szültem, nem olyan sok idő, és elkezdhetjük a nemi életet. A férjemmel az óvszer mellett döntöttünk, mert nem szeretné (és én sem) hogy gyógyszert szedjek.

Előtte megszakítással voltunk együtt (mert nem lett volna baj ha becsúszik a baba) majd mikor eldöntöttük,hogy jöhet a baba egyértelműen nem védekeztünk.

Mióta szültem rettegek, hogy teherbe esek majd, nem szeretnék még pár évig, hisz a szervezetemnek sem lenne jó, na meg most még elég a lányom programja esténként.

Ami megdöbbent, hogy egyre többen esnek teherbe óvszer mellett, úgy hogy nem lyukadt ki stb.

Most komolyan, létezik ilyen? Hogy megfelelő használat mellett, legyen az óvszer vagy tabletta, simán teherbe eshet a nő?

Már már ott tartok,hogy egyetlen mód a terhesség elkerülésére a szexmentes élet :)


2014. jún. 11. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan előfordul, de ha minden előírás be van tartva, akkor nagyon minimális az esélye egy nem kívánt terhességnek. Én a spirálról hallottam nagyon rosszakat.
2014. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
17evesen kezdtem fogamzásgátlót szedni! 23evesen abbahyagtam nert babát terveztünk gyorsan össze jött! Szülés után minden hormonális fogamzásgátló mellett vereztem, óvszert hasznaltunk! 1alkalommal nem vedekeztunk teherbe is estem most 20honapos! Az ő szuletese után ismét nem volt gond a gyógyszerrel! Szoval en úgy gondolom h akik teherbe esnel vagy nem megfelelően vedekeztek vagy pl a fogamzásgátló nem volt jó!
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ami megdöbbent, hogy egyre többen esnek teherbe óvszer mellett, úgy hogy nem lyukadt ki stb.

Most komolyan, létezik ilyen?"


Persze, hogy létezik. Na de tudod, mi a magyarázat rá? Az, hogy NEM HÚZZÁK FEL! :)


Nem vicc.

Az itteni történetek majd' mindegyikében szerepel valami huncutság.

A legutóbbi: "óvszerrel szexeltünk, mégis teherbe estem"... pár kommentel lejjebb: "anélkül szoktuk kezdeni, de mindig felhúzta, mielőtt elment!". Na, kösz. :) Magyarán megszakítással védekezik, majd az óvszerre fogja.


Ha időben felkerül; nem is kerül le korábban, mint kellene; nem szakad ki; nem csúszik le; nem folyik ki, akkor nem lesz belőle terhesség!

2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Mi megfelelően védekeztünk és óvszer mellett lettem terhes, ráadásul nem is gagyi volt (fekete lifestyles). Nem gondolkoztál azon, h kombinálj több módszert? nálunk ez lesz a következő (most épp babát várok). Nekem az óvszeres védekezés előtt spirálom volt, azt kombináltuk Pharmatex tabival a kritikus időszakban. Soha semmi gondom nem volt vele.
2014. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy valóban, kombináció lesz. Mondjuk a spirálról sok rosszat hallottam, barátnőm anyukája így lett terhes, aztán ki kellett venni a méhét mert valami gondot okozott.
2014. jún. 11. 21:12
 6/21 A kérdező kommentje:
A kérdésemet az egyetemista pár kérdése ihlette, ahol óvszer mellett lett terhes a lány, az orvos szerint hátrahajló méh károsította az óvszert (ez esetben ha ilyet mond, akkor piacon vette a diplomáját, hisz hátrahajló méhhel nehezebb is teherbe esni)
2014. jún. 11. 21:13
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

szia,én óvszer mellett lettem terhes,de úgy,ahogy valaki írta korábban..tényleg mellettünk volt:D

Viccet félretéve,8éve vagyunk együtt,mindig óvszerrel védekeztünk,az az egy alkalom,amikor nem,már 3éves..szülés után is maradtunk az óvszernél,bevált..Következő gyereket kigondoltunk,nem védekeztünk,köv. hónapban már nem jött meg..szóval még arra sem lehet fogni,h nehezen esek teherbe..én rendesen használva megbízhatónak gondolom.

Off: fekete lifestyles-os válaszoló..tuti mindent rendben csináltatok?:D bocs,h turkálok az életedben,csak mi is most váltottunk erre a fajtára,és még igen korai lenne a harmadik gyerek...:D

2014. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező szerintem meg sok embernek akinek nem ideális a kapcsolata, illetve anyagilag is úgy állnak, vagy nem dolgozott előtte a nő és gyest kap, azok nagyrészt csak rámondja, hogy nehogy megszólják, hogy milyen hülye.

Szerintem ma már ez a védekezés mellett lettem terhes, szerintem divat lett mondani

Tudod mit szoktak mondani, óvszer mellett ja csak az óvszer nem a srácon hanem az ágy mellett volt.

2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"A kérdésemet az egyetemista pár kérdése ihlette,"


Egyértelmű, hogy kamu a magyarázat, vagy maga is hinni akar ebben a hülyeségben. Jobb ezt gondolnia, mint hogy magának is bevallja, hogy valamit mégis elcsösztek (főleg ő).

2014. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem fogamzásgátló mellett peteérésem volt,hüvelyi uh-on voltam két alkalommal,mindkét alkalommal akkor volt peteérésem (igaz terhes nem lettem,mert igaz,hogy gyógyszert szedek de mellette megszakítást is alkalmazunk,mert nagyon nem akarok egyenlőre kistesót) úgyhogy ezek után én mindent el tudok képzelni.


Óvszer biztosabb,ott ha kilyukad akkor látod,és még tehetsz ellene.Kár,hogy gyűlölöm...

2014. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!