Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta próbálkoztatok mikor...

Mióta próbálkoztatok mikor elkeseredtetek, hogy nem jön a baba? Orvosilag valami nem volt jó vagy csak váratott magára? Mennyire rá sikerült?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

10. sikertelen honap utan kivizsgalas jott. Rossz eredmeny, csak lombikkal lehet gyerekunk. Tovabbi vizsgalatokra mar nem kellett elmenni, mert spontan terhes lettem ugyan ebben a honapban, ami elvileg lehetetlen volt.

A testver se akar konnyen jonni, lassan jon a kivizsgalas.

De egyszer sikerult, bizok benne, hogy megint sikerul spontan. :)

2017. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 5 és fél évig vártunk a kislányunkra, de nem volt elkeseredés, végig tudtuk, hogy jönni fog. :)
2017. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mi azert mentunk orvoshoz, mert minden honapban pozit teszteltem, majd megjott. Most ugyan ez van. De bizunk benne, hogy rovidesen megfelelo minosegu lesz odabent minden, es sikerul egy egeszseges terhesseg.
2017. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kedves 1-es! Mihamarabbi babát kívànok nektek! :)


Kedves 2-es! Az igen, gondolom azért nem volt egyszerű kivárni. Voltatok kivizsgáláson? Volt oka, hogy nem jött vagy nem találtak semmit?

2017. okt. 1. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem voltunk kivizsgáláson, felesleges lett volna, mert úgysem csináltunk volna semmit. Mi ajándéknak tartjuk a gyermeket, és nem szerettük volna kierőszakolni. Azzal semmi bajom/bajunk nincs, ha más mesterségesen esik teherbe, de nekünk ez nem fér bele. :)
2017. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös köszi8 a választ. zetmészetesen mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit szerete és hogy szeretné. :)

Mi is úgy vagyunk vele, hogy jönni fog úgyis tudjuk, de ettől függetlenül elmentem vérvételre ahol kiderült, hogy nem teljesen jó minden, illetve még az sem biztos, hogy van peteérésem, ez jövő héten derül ki. Szóval azért tudatosan csinálom, megteszek mindent, hogy az eredményeim jók legyenek egy babához, de utána már tényleg ő dönti el mikor szeretne jönni. :)

2017. okt. 2. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem görcsöltem rá.

Ha nem jön, nem jön. Ennyi, inkább továbbra is éreztettük, hogy fontos a másik, , szeretjük egymást és ez nem a világ vége.


Unokatesóméknál 10 éve nincs második gyerek. Mindent megpróbáltak, egy idő után minden hónapban csapkodás, ordibálás, bőgés, hiszti a köbön.

A kapcsolatuk kb. ráment, félévente válni akarnak, a gyerekük meg folyamat retteg, hogy vajon mikor ugranak megint egymásnak a szülei.


Ezt végignézve én megmondtam a férjemnek, hogy ha nem lesz baba, nem lesz.

Ha ő akar, elhagyhat, de nekem fontosabb kettőnk kapcsolata, mint egy nemlétező gyerek.


Végül öt év után sikerült a leányzó, és rá két évre az öcskös :)

2017. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Totálisan igazad van abban amiket leírtál. Az biztos, hogy az nem jó ha egy kapcsolat rovására megy.

2017. okt. 5. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!